Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak przytyć zdrowo?

Jak przytyć zdrowo?
Dieta zazwyczaj kojarzy się z odchudzaniem. Wielu osób ma jednak spory problem, ponieważ nie wie, jak zdrowo przybrać na wadze. Niedowaga i wychudzenie, podobnie jak nadwaga czy otyłość, nie są zwykłym defektem estetycznym. Przede wszystkim mogą one wiązać się ze złym samopoczucie, osłabieniem, niedoborami pokarmowymi. Wynikają z genetycznych predyspozycji, szybkiego metabolizmu oraz nieodpowiednich nawyków żywieniowych. Indywidualne podejście do Twoich zmagań pozwoli na osiągnięcie długo wyczekiwanych rezultatów.

Nie możesz przytyć?

Przygotowywany przez nas plan żywieniowy zwiększający masę ciała odpowiada na spersonalizowane potrzeby danej osoby. Szczegółowy formularz wypełniany na początku współpracy pozwala zdiagnozować powód nieudanych prób przytycia. Znając przyczynę problemu, można dopasować odpowiedni model żywienia, który pozwoli na osiągnięcie sukcesu. Łączenie zdrowej diety z aktywnością fizyczną ułatwi również budowanie tkanki mięśniowej.

Jak przebiega zdrowe przybieranie na wadze?

Jeśli chcesz zdrowo przytyć, należy zwiększyć ilość energii dostarczanej z pożywieniem. Posiłki powinny być spożywane często, w mniejszych ilościach. Ułatwi to trawienie i wykorzystanie składników odżywczych bez uczucia ciężkości i problemów żołądkowo-jelitowych wynikających z przejedzenia. Ważna jest również jakość posiłków. Nasze plany opierają się na podstawowych zasadach zdrowego żywienia. Dobór produktów gęstych energetycznie pozwala na podniesienie kaloryczności posiłków bez znacznego zwiększania ich objętości.

Czego unikać, gdy chcesz zdrowo przytyć?

Łatwo jest przybrać na wadze, spożywając słodycze, słone przekąski czy fast foody. Są one wysokokaloryczne, lecz niezdrowe. Zawierają duże ilości cukru, nasycone kwasy tłuszczowe lub tłuszcze trans. Jednocześnie brakuje w nich cennych składników odżywczych. Taki sposób żywienia prowadzi do wzrostu samej tkanki tłuszczowej, nie wpływa natomiast na poprawę samopoczucia i zdrowia — a wręcz może je pogorszyć.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że dieta jest dobrze zbilansowana i jej kaloryczność będzie odpowiednia, możesz skorzystać doświadczenia z naszych specjalistów i zamówić ją u nas

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.