Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Czy galaretka tuczy?

Czy galaretka tuczy?
Lubisz słodkie przekąski, ale szkoda ci kalorii, które tak sumiennie spalasz na treningach? Będąc na diecie, najbardziej brakuje Ci słodkości? Jesteś słodyczożercą, ale postanowiłeś ograniczyć kalorie? Lubisz owocowe galaretki? SFD Nutrition ma dla ciebie kolejną nowość, która podbije twoje serce!

To całkiem normalne, że czasami chciałoby się zjeść coś "małego i słodkiego" i wcale nie musi to być olbrzymia porcja naleśników z bananem polana gęstą czekoladą. Czasami jest chęć na to małe co nieco, coś słodkiego, może kwaskowatego, owocowego…

A co powiesz na galaretkę? Na malinową, a może truskawkową? A może na Dziko Słodką Galaretkę?

Już sam kolor wydaje się apetyczny, a możesz być pewien, że smak i słodycz cię nie zawiodą. Dziko słodka galaretka to idealna, lekka i niskokaloryczna przekąska. Bez wyrzutów sumienia.

Dlaczego idealna?

  • Po pierwsze dlatego, że nie zawiera cukru! Twoja dieta nie ucierpi, a kubki smakowe dostaną to, czego tak bardzo chciały.
  • Po drugie, w jednej porcji jest tylko 25 kcal! To mniej więcej tyle, co 1/3 małego banana, 20 g ugotowanego ryżu lub jedna kostka czekolady. To tyle, co nic.
  • Po trzecie dlatego, że ma doskonały smak i konsystencję. Do wyboru są dwie opcje: truskawkowa i malinowa. Obie kuszą i smakiem i kolorem. Wystarczy zalać gorącą wodą, wymieszać, ostudzić i wstawić do lodówki, żeby stężała.
  • Po czwarte, to doskonałe urozmaicenie codziennej diety. Nikt nie powiedział, że dieta odchudzająca czy też po prostu pilnowanie bilansu kalorycznego, musi być złożone z samego ryżu i chudego mięsa i bez żadnych deserów.

Jak ją przyrządzić?

To proste! 7 g mieszanki wsypujesz do naczynia, a następnie zalewasz 200 ml gorącej wody i mieszasz aż do całkowitego rozpuszczenia. Po wystudzeniu wstaw do lodówki i poczekaj aż galaretka stężeje.

Czy wiesz, że w jednym opakowaniu Dziko Słodkiej Galaretki jest aż 50 porcji? Aż 50 deserów, które możesz łączyć z owocami, polewą z odżywki białkowej (np. Whey Protein z All Nutrition) lub lodami z mrożonych bananów. 

Jeśli jeszcze nie próbowałeś Dziko Słodkiej Galaretki o smaku truskawki lub maliny, to śpiesz się, bo nie wiesz, co tracisz!

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.