Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Wykorzystaj ujemne kalorie i system treningowy, który je aktywuje

Wykorzystaj ujemne kalorie i system treningowy, który je aktywuje
Pomimo że nie jest to wprost idealne przełożenie, to jednak odchudzanie i tzw. robienie masy ma sporo wspólnego z królową nauk, czyli matematyką. Odchudzanie i ujemny bilans, zwiększanie wagi i dodatni bilans. Jednak czy spalanie kalorii to jedyna metoda na utratę wagi? A gdyby tak skorzystać z ujemnych kalorii?

Mamy początek wiosny, a do lata zostało bardzo niewiele czasu! Jak dziś wygląda Twoja sylwetka? 

Pamiętaj - więcej mięśni do lata nie zbudujesz! To jest czas na redukcję tkanki tłuszczowej!

NUCLEAR FIRE 100 REPS

Na bok duże ciężary - muszą poczekać do jesieni. Bierzemy do rąk lżejsze hantle i zaczynamy wydatkować kalorie, zwiększając znacznie objętości treningowe! Zamiast sześciu powtórzeń w serii przechodzimy na gigantyczny zakres 80-100 powtórzeń. 

NUCLEAR FIRE 100 REPS

Niech mięśnie płoną! Zamiast trzech serii danego ćwiczenia - od teraz wykonujemy minimum 5! Zamiast trzech ćwiczeń na każdą partię mięśniową, na warsztat bierzemy teraz sześć ćwiczeń! 

Pamiętajmy, że objętość treningowa jest głównym motorem dla wzmacniania mięśni. Priorytetem staje się wydatkowanie kalorii! A mięśnie „zszokowane” nowymi bodźcami treningowymi, ciągle pozostaną okazałe! Będzie co pokazywać latem! Wasze nastawienie do treningu nie jest jedyną zmianą, którą musicie wykonywać!

Innowacja - SUB ZERO DIET GEL

SUB ZERO DIET GELI nie mamy tutaj na myśli typowego spalacza tłuszczu. Jego innowacyjna formuła opiera się na zupełnie innych zasadach niż w produktach dostępnych do tej pory. 

Nasz stale powiększający się zespół ekspertów, pracujących nieustannie nad zapewnieniem Wam coraz lepszych produktów, na podstawie najnowszych doniesień naukowych przygotował produkt, po którego konsumpcji (za pomocą specjalnie dobranej techniki spożycia) rozpocznie się kaskada procesów drastycznie zwiększająca wydatkowanie kalorii!

Koniec z nudnymi dietami! Nasz produkt zrobi to za Was! 

Innowacyjna formuła gęstego żelu generującego ujemne kalorie, będzie wymagała od Was jednak dłuższego przeżuwania. Tak - przeżuwanie również zużywa kalorie! Im dłużej przeżuwasz nasz produkt, tym lepiej! To jeden z sekretów nowego produktu, ale nie ostatni!

Żel musicie trzymać w zamrażarce. Dzięki temu Wasz organizm, aby przyswoić składniki zawarte w nowym produkcie, będzie zmuszony wydatkować dodatkową energię, do której w normalnych warunkach nigdy by nie sięgnął!

To ciągle nie koniec!

Specjalnie dobrany zestaw składników zawierających między innymi: seler, grejpfrut, brokuły, kapustę i cytrynę, nie bójcie się, nasi technolodzy żywienia sprawili, że nie będziecie mogli przestać jeść tej nowości. Do przyswojenia składników odżywczych zawartych w ww. owocach i warzywach, potrzeba będzie więcej kalorii, niż one same dostarczają! Matematyki nie da się oszukać!

Krótko mówiąc, im więcej i we właściwy sposób, spożywasz naszego żelu, tym szybciej i łatwiej chudniesz!

Śledź uważnie naszą stronę i social media, wyglądaj premiery i czym prędzej dokonaj zakupu!

Zacznij w końcu chudnąć!

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.