Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak schudnąć z nóg?

Jak schudnąć z nóg?
Chudnięcie jest złożonym procesem, który – w zależności od indywidualnych skłonności – u każdego przebiega inaczej. W wielu przypadkach tkanka tłuszczowa nie spala się równomiernie. W wyniku czego możesz cieszyć się idealnie płaskim brzuchem, a mieć nieco więcej kilogramów w innym miejscu. Problem są często nogi, ponieważ podczas ćwiczeń nie zawsze poświęca się tej partii wystarczająco dużo uwagi. Czas to zmienić!

Po pierwsze — regularny trening

Choć można się spotkać z takimi opiniami, to nie da się „odchudzić” wyłącznie nóg. Aby gubienie zbędnym kilogramów było efektywne, podczas treningu musi pracować całe ciało. Jeśli Twoim celem są wysportowane, zgrabne nogi, pod żadnym pozorem nie rezygnuj z treningu na inne partie ciała. Jednak w tygodniu wybierz dwa dni, kiedy skupisz się głównie na dolnych partiach. Poświęcając im więcej czasu, pozbędziesz się tłuszczu, który zmagazynował się w tych miejscach.

Jeżeli zależy Ci na smukłych nogach, pamiętaj o ich rozciąganiu. Na tę czynność przeznacz choćby 15 minut po każdym treningu. Możesz także pomyśleć o bieganiu. W ułożeniu konkretnego planu treningowego pomogą Ci nasi trenerzy. Pokażą Ci, jakie ćwiczenia ułatwią Ci schudnięcie z nóg oraz jak powinno się je wykonywać. Co więcej, dostosujemy się do tego, gdzie trenujesz. Dzięki temu aktywność zarówno na siłowni, jak i w domu przyniesie upragniony efekt.

Po drugie — zbilansowana dieta

Wyrobienie szczupłych nóg może być trudne, jeśli skupisz się tylko na ćwiczeniach. Muszą iść one w parze z odpowiednim planem żywieniowym. Nasi dietetycy ułożą dla Ciebie smaczne i co najważniejsze, zdrowe, nietuczące menu. W naszej bazie znajduje się ponad 6000 tysięcy przypisów, a stale przygotowujemy nowe. Dzięki dobrej diecie i treningowi spalisz tkankę tłuszczową oraz zaczniesz budować mięśnie na nogach.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.