Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Krótko o motywacji na 2012 rok

Jeśli angażujesz się w daną dyscyplinę każdy trening potraktuj jak inwestycję w siebie, czyli w klubie – żadnych pogaduszek z kolegami, 10 minutowych przerw między seriami, tracenia czasu – tylko trening! Jeśli będziesz trenował uczciwie i dokonasz zmian w swojej diecie, szybko doczekasz się efektów.

Dla motywacji warto wykonać zdjęcie przed i po rozpoczęciu treningów, dokonać pomiarów ilości tłuszczu, obwodów mięśni. Lustro może kłamać, zdjęcia porównawcze od razu wykażą różnice, które nastąpiły w sylwetce.

Jeśli trenujesz biegi – zanotuj prędkość, jaką masz na każdy kilometr – obserwuj jak wzrastają twoje osiągi.

Możesz także obejrzeć motywujące filmy kulturystyczne, siłowe lub z innych dyscyplin sportowych. Jednak to wszystko zda się na nic, jeśli nie lubisz ciężkiej pracy, regularnego treningu. Największą motywacją powinna być świadomość, że każdy przepracowany miesiąc oznacza profity zdrowotne – będziesz szybszy, silniejszy i zdrowszy od swoich rówieśników.

Jeśli wydaje ci się, że trening jest zbyt ciężki – wytrwaj te kilka tygodni, odkryjesz, że jest coraz lżej, możesz pozwolić sobie na podnoszenie coraz większych ciężarów, coraz szybciej biegać, coraz wyżej skakać, coraz lepiej uderzać itd. Inwestuj w siebie, w swoje zdrowie i swoją sylwetkę. Wylany pot i spalone kalorie to niewielki wydatek a efekt potrafi wzbudzić szczere uznanie. Tego Wam życzymy w 2012 roku

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.