Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Kurczak po meksykańsku z makaronem

Składniki podstawowe: Makaron Pełne Ziarno, mięso z piersi kurczaka bez skóry, kukurydza konserwowa, fasola konserwowa, ananas plastry w syropie, papryka czerwona, oliwa z oliwek. Składniki dodatkowe: przyprawa curry, słodka papryka, chilli, pieprz sól wg uznania

Makaron ugotować w lekko osolonej wodzie. Piersi z kurczaka pokrojone w cienkie paski udusić na patelni polanej oliwą razem z posiekaną cebulą. Do cebuli i mięsa dodać odsączoną i przepłukaną fasolę i kukurydzę. Kilka łyżek sosu z fasoli fasoli wlać na patelnię. Całość poddusić pod przykryciem, doprawić chilli, słodką papryką, curry i pieprzem ziołowym. Wymieszać na patelni i dodać pokrojony drobno ananas i paprykę oraz wsypać makaron. Dusić przez chwilę i podawać na ciepło.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.