Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Spalacz tłuszczu REDOX Extreme – albo w formie, albo wcale!

Wydaje się, że podczas odchudzania wystarczy zmniejszyć kaloryczność posiłków, aby zacząć czerpać efekty z redukcji tłuszczu i odsłaniać tkankę mięśniową. Ważny jest również element treningowy i utrzymanie odpowiedniego poziomu regeneracji, co ma zapewnić i bodziec do konsumpcji większej ilości energii, jak i gotowość do wykonywania wysiłku, będącego podstawą odchudzania. Często jest tak, że podczas przejścia na redukcję osoby trenujące doznają efektu spadku energetycznego, co sprawia, że podejmowanie aktywności fizycznej jest mniej efektywne lub całkowicie odchodzi im ochota na trening. Co więcej, braki dietetyczne sprawiają, że osoby odchudzające się, mają pogorszony stan emocjonalny i złe samopoczucie.

W tego typu sytuacjach wykorzystać można wsparcie suplementacji, która ma na celu wspomóc redukcję tkanki tłumaczenia szczowej, ale i zapobiegać jej negatywnym następstwom. Dobry spalacz tłuszczu nie tylko powinien wykazywać działanie ukierunkowane na poprawę parametrów związanych ściśle z odchudzaniem, ale i wspierać pozostałe elementy układanki, które wspólnie odpowiadają, że efekt końcowy.
 

Edyta Tamilewska-Laszewska - Zwyciężczyni Diamond Cup Malta 2017


Firma ALLNUTRITION, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyła produkt o nazwie REDOX, którego działanie jest znacznie szersze niż standardowych środków tego typu.

Działanie spalacza, oprócz działania ukierunkowanego stricte na odchudzanie, zostało rozszerzone o takie aspekty jak:

  • ochrona układu nerwowego,
  • wsparcie gospodarki insulinowej,
  • utrzymanie motywacji i chęci do treningu,
  • zapobieganie obniżonemu nastrojowi.

Działanie ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej w REDOX zapewniają takie komponenty jak forskolina, kofeina oraz HCA. Substancje te wykazują znaczne działanie biologiczne, które dodatkowo oparte jest o interakcje działające na zasadzie synergii. Substancje te wykazują znaczne działanie lipolityczne, które to sprawia, że podczas wysiłku dostępne jest więcej energii płynącej z wolnych kwasów tłuszczowych, uwolnionych podczas rozkładu cząsteczki tłuszczu. Dodatkowo kofeina wykazuje wsparcie stymulacyjne, które zapobiega odczuciu znużenia i pobudza do działania.

Edyta Tamilewska-Laszewska - Zwyciężczyni Diamond Cup Malta 2017


Kolejny obszar działania spalacza to wsparcie gospodarki insulinowej, o którą to dbają takie komponenty jak opatentowana forma kapsaicyny Capsimax, ekstrakt z cynamonu i imbiru oraz chrom. Działanie to ma na celu zwiększenie wykorzystania glukozy przez nasz organizm, co zapobiega ponownemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej, jak i znacznie wspiera energetycznie układ mięśniowy. 

Na uwagę zasługują dodatki wspomagające aktywność układu nerwowego, takie jak ekstrakt z różeńca górskiego, magnez i ekstrakt z kwiatu szafranu. Wykazują działanie neuroprotekcyjne, a także modulujące pracę układu nerwowego. Ich zadaniem jest podtrzymywanie funkcji pobudliwości, dbanie o to, aby receptory odpowiedzialne za wychwyt stymulantów były w ciągłej aktywności. Co więcej, składowe jak magnez i szafran odpowiadają za to, aby organizm był zrelaksowany i podatny na dobrostan emocjonalny, przejawiający się dobrym samopoczuciem i chęcią do podejmowania aktywności sportowej.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.