Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak wyglądać bardziej atrakcyjnie?

Jak wyglądać bardziej atrakcyjnie?
Wygląd zewnętrzny odgrywa ważną rolę w życiu kobiety. Kiedy wyglądamy dobrze, czujemy się bardziej pewne siebie. Nie musisz być ubrana w najlepsze marki ani używać najdroższych kosmetyków, aby czuć się atrakcyjną. Nie musisz też katować się głodówkami, aby czuć się dobrze we własnej skórze.

Zadbane włosy, lśniąca cera i zgrabne poruszanie się sprawiają, że czujesz się bardziej sexy i kobieco, ale bardzo ważnym aspektem atrakcyjności jest także twój stosunek do siebie oraz do innych.

Bądź sobą

Wiele kobiet ukrywa swoje prawdziwe ja, przybierając fałszywą osobowość. Kiedy to robisz, nie tylko maskujesz  swoje prawdziwe ja, ale także tworzysz fałszywe relacje z innymi.

Nie ma powodu, aby ukrywać swoje błędy lub udawać, że nie istnieją. Bądź szczera w rozmowach z innymi kobietami. Nikt nie oczekuje, że będziesz doskonała. Żadna z nas nie jest doskonała. Tworząc prawdziwe relacje, wzmacniamy i wspieramy się nawzajem.

Bycie sobą oznacza zaakceptowanie tego, kim jesteś i kochanie siebie. Tylko wtedy, gdy kochasz siebie, możesz naprawdę zacząć kochać innych, a wraz ze wzrostem szacunku do siebie, rośnie atrakcyjność. Szacunek do samego siebie jest najlepszym afrodyzjakiem na świecie.

Buduj zdrowe relacje

Umiejętność komunikowanie się z innymi jest ważnym elementem naszego samopoczucia. Jeśli chcesz efektywnie komunikować się z drugą osobą, ważne jest, aby szanować jej zdanie niezależnie od tego, czy je podzielasz czy nie. Podczas rozmowy uważnie słuchaj i patrz w oczy drugiej osobie. Takie zachowanie okazuje szacunek oraz tworzy zaufanie w relacjach.

Nie narzekaj

Kobiety lubią narzekać - na koleżanki, na szefa, na męża, na dzieci… Narzekanie nie przynosi żadnych korzyści do Twojego życia ani do Twoich relacji z innymi, a jedynie psuje Twój wizerunek. Co więcej, osoby które stale narzekają, przyciągają więcej negatywnych sytuacji. Narzekanie buduje wokół Ciebie negatywną atmosferę i sprawia, że stajesz się mniej atrakcyjną osobą.

Dbaj o siebie

Atrakcyjny wygląd to przede wszystkim zadbana skóra i włosy. Zdrowa, nawilżona skóra jest ważnym elementem atrakcyjnego wyglądu. Dbaj o swoją skórę, nawilżaj, używaj kremów przeciwsłonecznych, złuszczaj i używaj środków do mycia, które są najlepsze dla twojego rodzaju skóry.

Włosy są Twoją wizytówką. Pamiętaj, aby zawsze mieć czyste i zadbane włosy. Nie musisz codziennie chodzić do fryzjera, ale ważne jest, aby myć włosy tak często, jak tego potrzebują - tak aby zawsze były świeże i pachnące. Stosuj odżywki i olejki wzmacniające. Jeżeli farbujesz włosy, pamiętaj o regularnym farbowaniu odrostów - żadna fryzura nie wygląda atrakcyjnie z dużymi odrostami.

Aby wzmocnić i poprawić wygląd skóry i włosów warto stosować suplementy diety bogate w witaminę A i E, kolagen oraz witaminę D3.

Dbaj o higienę

Aby dobrze czuć się we własnym ciele i wyglądać atrakcyjnie, ważne jest utrzymywanie higieny osobistej. Pamiętaj o myciu zębów co najmniej 2 razy dziennie i nitkowaniu po posiłkach. Co najmniej raz w roku odwiedź dentystę oraz pamiętaj o wybielaniu zębów kilka razy w roku.

Codziennie bierz prysznic i używaj antyperspirantów tak często, jak tego potrzebujesz. Nie przesadzaj z perfumami - nie wszyscy mogą lubić intensywny zapach perfum.
Pamiętaj, że odpowiednia higiena osobista to także mycie rąk przed posiłkiem oraz po korzystaniu z toalety.

Ćwicz

Kiedy ćwiczysz - bez względu na to, czy jest to bieganie czy siłownia - poprawiasz nie tylko swoje zdrowie, ale także swój wygląd zewnętrzny. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na wygląd skóry oraz kształtowanie zgrabnej sylwetki. Do tego aktywność fizyczna znacznie poprawia poczucie własnej wartości i zanim zauważysz fizyczną zmianę w ciele, będziesz czuła się atrakcyjniej.

Uśmiechaj się

Uśmiechanie się jest jednym z najprostszych sposobów na poprawienie atrakcyjności. Kiedy się uśmiechasz, łączysz się ze wszystkimi dookoła i wysyłasz innym dobre wibracje. Miły uśmiech do kasjerki czy osoby stojącej obok w autobusie na pewno pozytywnie wpłynie na drugą osobę i sprawi, że poczujesz się wartościowo.

Jedz zdrowo

Bycie zdrowym jest ważną częścią bycia atrakcyjnym. To co jemy, w dużej mierze wpływa na to, jak się czujemy. Aby czuć się dobrze, jedz dużo owoców i warzyw, staraj się wyeliminować z diety przetworzoną żywność oraz gazowane, słodzone napoje.

Źródła: https://theartofsimple.net/10-ways-to-instantly-become-more-attractive/

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.