Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Dieta 1800 kcal - skuteczność, efekty, zasady

Dieta 1800 kcal - skuteczność, efekty, zasady
Zastanawiasz się nad przejściem na dietę 1800 kcal? To może okazać się strzał w dziesiątkę – sposób na schudnięcie bez wyrzeczeń, w stu procentach bezpiecznie. Dowiedz się, na czym polega dieta 1800 kcal.

Dieta 1800 kcal – czy jest skuteczna?

Skuteczność diety 1800 kcal zależy od bardzo wielu czynników. Jeśli jednak będzie dobrze rozplanowana, a Ty dołączysz do tego odpowiednie treningi i zmienisz nawyki żywieniowe, to masz szansę osiągnąć sukces.

Dieta 1800 kcal jest świetna także dla osób trenujących i tych, którzy mają wiele nadprogramowych kilogramów do zrzucenia. Pozwala na jedzenie zróżnicowanych i smacznych posiłków (w tym także fit-desery), przy jednoczesnym wyraźnym spadku wagi.

Dieta 1800 kalorii – jadłospis

Jadłospis na diecie 1800 kcal powinien opierać się na podstawowych zasadach zdrowej diety – 5 posiłków, z których najbardziej obfite jest śniadanie. Wszystkie muszą być pełnowartościowe, ale warto także zadbać o idealne rozłożenie makroskładników w ciągu dnia.

Jeśli chcesz mieć pewność, że dieta jest dobrze zbilansowana i będzie naprawdę efektywna, możesz zamówić ją u nas. Przygotujemy dla Ciebie jadłospis 1800 kcal wraz z planem treningowym, tak by były idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, możliwości i upodobań.

Efekty na diecie 1800 kcal

W wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie dieta 1800 kcal. Efekty zauważą zwłaszcza osoby, które zmagają się z nadprogramowymi kilogramami lub te, które średnio intensywnie ćwiczą.

Przyswajanie takiej ilości kalorii powoduje, że dieta nie będzie oznaczała głodu. Jeśli jednak dołożysz do tego ćwiczenia, może okazać się, że wytworzony deficyt kaloryczny jest na tyle duży, że odnotujesz spadek kilogramów nawet na poziomie 1 kg tygodniowo! To najzdrowsze tempo chudnięcia. Na dodatek dieta 1800 kcal jest bardzo sycąca, więc możesz na niej przebywać przez dłuższy czas. Bez uszczerbku na zdrowiu czy spadków motywacji.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.