Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Dieta na masę dla mężczyzny o wadze 100 kg

Dieta na masę dla mężczyzny o wadze 100 kg
Nawet bardzo intensywny trening siłowy nie przyniesie efektów, jeśli nie wprowadzisz odpowiedniego żywienia. Dieta ma wspierać rozwój mięśni, ale żeby efekty były zauważalne, musi być po prostu dobrze skomponowana.

Dieta na masę dla faceta – podstawowe założenia

Aby zobaczyć przyrost tkanki mięśniowej, trzeba wprowadzić kilka zasad do codziennego życia. Jedynie ich połączenie może przynieść efekty, o których marzysz. Dieta na masę opiera się na trzech podstawowych filarach.

  1. Dobrze dobrana kaloryczność posiłków.

  2. Odpowiednie rozłożenie makroskładników.

  3. Rozplanowanie treningów siłowych.

Dieta to chyba złe słowo w tym wypadku, kojarzy się bowiem z ograniczaniem kalorii. A jeśli chcesz zbudować masę, musisz jeść! I to ze sporą nadwyżką. Wiele osób myśli, że to trening jest kluczowym elementem. Okazuje się jednak, że ćwiczenia, zwłaszcza bardzo intensywne, bez odpowiedniej diety, mogą spowodować raczej zmniejszanie się obwodów.

Dieta na masę dla mężczyzny 100 kg

Wprowadzenie w życie tych elementów może nie być takie proste, jakby się wydawało. Zwłaszcza rozplanowanie posiłków może być problematyczne. Jadłospis na masę musi dostarczać odpowiedniej ilości kalorii rozłożonych na 4-5 posiłków. Powinien opierać się na dwóch makroskładnikach: białku i węglowodanach złożonych. Dla mężczyzny o wadze 100 kg ilość zjadanego białka powinna wynosić około 200-250 g! To dość dużo, a skomponowanie posiłków, które dostarczą tego składnika, nie jest wcale łatwe.

Oferujemy indywidualne plany treningowe i dietetyczne dla mężczyzn, również tych, którzy chcą popracować nad masą mięśni.

Możesz otrzymać od nas idealnie skomponowaną rozpiskę – indywidualny jadłospis i trening dopasowany do Twojego celu, wagi, wzrostu i możliwości. To najlepszy sposób, by szybko zobaczyć oczekiwane wyniki. Dodatkowo warto wprowadzić odpowiednią suplementację, na przykład białka lub składników wspomagających przyrost masy mięśniowej. Możesz skonsultować to z naszym ekspertem – trenerem lub dietetykiem, pod którego opiekę trafisz, jeśli wykupisz nasze usługi.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.