Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak schudnąć bez efektu jojo?

Jak schudnąć bez efektu jojo?
Efekt jo-jo to, niestety, nadmierne wahania wagi, często pojawiające się po przestrzeganiu zbyt restrykcyjnych jadłospisów. To mechanizm obronny organizmu; ten przygotowuje się na czas, gdy nie będzie miał dostarczonej odpowiedniej ilości jedzenia. Dlatego zrzucenie zbędnych kilogramów jest dopiero połową sukcesu. Kluczowe okazuje się zachowanie osiągniętej sylwetki już po zakończeniu odchudzania. W związku z tym podczas trwania diety musisz nauczyć się, jak jeść zdrowo.

Postaw na dietę przygotowaną przez specjalistę

Aby uniknąć efektu jo-jo, przed przejściem na dietę warto skonsultować się z dietetykiem. Ten stworzy jadłospis na podstawie Twojego wyniku BMRwskaźnika podstawowej przemiany materii. Tylko menu dopasowane do wagi wyjściowej, oczekiwanych efektów, a także wieku, płci i aktywności fizycznej przynosi trwałe efekty i nie powoduje negatywnych konsekwencji dla zdrowia. Ważne również, żeby regularnie spożywać bogate w witaminy dania. Warto wybierać także mniejsze porcje.

Wyrób w sobie odpowiednie nawyki!

W trakcie odchudzania i po jego zakończeniu niezbędne jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Bez wody procesy metaboliczne nie będą działać prawidłowo. Nie można też zapomnieć o aktywności fizycznej. Ta nie tylko pozwoli Ci uzyskać idealną sylwetkę, ale również zachować ją na dłużej. Nasi trenerzy układają plany treningowe tak, aby odpowiadały możliwościom klientów. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zbyt intensywne lub za mało wymagające ćwiczenia zniechęcają do ich kontynuowania po skończonej kuracji.

Dieta nie powinna kojarzyć się z niesmacznymi daniami i ciągłym uczuciem głodu. Wiedzą to nasi specjaliści, którzy tworzą pełnowartościowe jadłospisy, biorąc pod uwagę preferencje smakowe klientów. Jeśli jakaś potrawa z menu nie będzie Ci smakować — zmienimy ją na inną, tak, aby każdy posiłek był przyjemnością. Co więcej, przygotujemy dla Ciebie listę zakupów. Dzięki temu zniknie potrzeba przechodzenia obok półek ze słodyczami i niezdrowymi przekąskami.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.