Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Przemysław

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl – Przemysław
Poznaj historię naszego klienta, Przemysława, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Mieszkam od 16 lat w UK i pracuje w Data Centre. W wolnym czasie, oprócz treningow, chodzimy z żoną i psem na długie spacery lub wycieczki rowerowe.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Dlaczego chciałeś poprawić swoją sylwetkę? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Ćwiczę od ponad 20 lat, jednak od 1 maja 2016 roku, kiedy to stając na wadze na czczo zobaczyłem 108 kg, postanowiłem zmienić swoją sylwetkę i wówczas podjąłem decyzję, aby zmienić nawyki żywieniowe.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam? Co chciałeś zmienić w swojej sylwetce?

Szukając w internecie odpowiedniej diety i treningów natknąłem się na PoTreningu. Wykupiłem dietę i trening, dodałem wymiary sylwetki i rozpocząłem dążenie do założonych celów.

Jak wyglądały Twoje początki? Co było najtrudniejsze?

siemaka1981

Najtrudniejszym zadaniem dla mnie była oczywiście redukcja, gdyż z mojej ówczesnej wagi 108 kg musialem zgubić około 30 kg. Proces ten trwal około 10 miesiecy, ale efekty były super.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Pomimo diety redukcyjnej i ciężkich treningów, moje samopoczucie było doskonale, zresztą tak jest do dziś.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Jak oceniasz swojego dietetyka/trenera oraz posiłki/ćwiczenia. Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Treningi jak i dieta odpowiadają moim oczekiwaniom. W szczególnosci doceniam bardzo dobry kontakt z Łukaszem Domerackim (dietetykiem). Możliwość szybkiej zamiany posiłków jest dużym plusem w momencie, gdy np. musimy podróżować lub nie zawsze jest czas na gotowanie.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Dla mnie rozpoczęcie przygody z PoTreningu (co wiązało się z trzymaniem limitów kalorycznych, zdrowych nawyków żywieniowych, czy zmiany sposobu trenowania) nie stanowilo problemu. Jednak wiem, że mnóstwo ludzi waha się, czy podoła takim zmianom. Najważniejsze jest uwierzyć we własne możliwości i zacząć działac dla własnego dobra, zdrowia, samopoczucia i wyglądu.

Osobiscie nie wyobrazam sobie powrotu do starych nawyków treningowych i żywieniowych. Zmiana sylwetki to długi i mozolny proces, jednak efekty wszystko wynagradzają.

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Jako swóoj największy sukces uważam własnie pierwszy etap współpracy, kiedy to musiałem zrzucić około 30 kg, aby później móc dalej budować sylwetkę. Obecnie ważę 93 kg i oczywiście moja sylwetka nie jest doskonala, ale w porównaniu jak to wyglądało przed współpraca, jestem dumny z tego, co osiagnąłem.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj - dołącz do Przemysława i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.