Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl - Przemysław

Metamorfozy użytkowników PoTreningu.pl - Przemysław
Poznaj historię naszego klienta, Przemysława, który przy pomocy naszych planów dietetycznych i treningowych zmienił swoją sylwetkę nie do poznania!

Pozwól się poznać innym – czym się zajmujesz, jak lubisz spędzać wolny czas, jakie masz zainteresowania?

Mieszkam od 16 lat w UK i pracuje w Data Centre. W wolnym czasie, oprócz treningow, chodzimy z żoną i psem na długie spacery lub wycieczki rowerowe.

Jaka jest historia Twojej sylwetki? Dlaczego chciałeś poprawić swoją sylwetkę? Z czego wynikały dotychczasowe zaniedbania?

Ćwiczę od ponad 20 lat, jednak od 1 maja 2016 roku, kiedy to stając na wadze na czczo zobaczyłem 108 kg, postanowiłem zmienić swoją sylwetkę i wówczas podjąłem decyzję, aby zmienić nawyki żywieniowe.

Skąd się dowiedziałeś o PoTreningu.pl i dlaczego zdecydowałeś się zaufać właśnie nam? Co chciałeś zmienić w swojej sylwetce?

Szukając w internecie odpowiedniej diety i treningów natknąłem się na PoTreningu. Wykupiłem dietę i trening, dodałem wymiary sylwetki i rozpocząłem dążenie do założonych celów.

Jak wyglądały Twoje początki? Co było najtrudniejsze?

siemaka1981

Najtrudniejszym zadaniem dla mnie była oczywiście redukcja, gdyż z mojej ówczesnej wagi 108 kg musialem zgubić około 30 kg. Proces ten trwal około 10 miesiecy, ale efekty były super.

Jak wyglądało Twoje samopoczucie przed współpracą z nami i jak się zmieniło podczas naszej współpracy?

Pomimo diety redukcyjnej i ciężkich treningów, moje samopoczucie było doskonale, zresztą tak jest do dziś.

Jak oceniasz stronę PoTreningu.pl? Jak oceniasz swojego dietetyka/trenera oraz posiłki/ćwiczenia. Co było dla Ciebie najważniejsze? Czy poleciłbyś nas?

Treningi jak i dieta odpowiadają moim oczekiwaniom. W szczególnosci doceniam bardzo dobry kontakt z Łukaszem Domerackim (dietetykiem). Możliwość szybkiej zamiany posiłków jest dużym plusem w momencie, gdy np. musimy podróżować lub nie zawsze jest czas na gotowanie.

Jako osoba, która zmieniła swoje ciało – jak zmotywowałbyś osoby, które jeszcze się wahają?

Dla mnie rozpoczęcie przygody z PoTreningu (co wiązało się z trzymaniem limitów kalorycznych, zdrowych nawyków żywieniowych, czy zmiany sposobu trenowania) nie stanowilo problemu. Jednak wiem, że mnóstwo ludzi waha się, czy podoła takim zmianom. Najważniejsze jest uwierzyć we własne możliwości i zacząć działac dla własnego dobra, zdrowia, samopoczucia i wyglądu.

Osobiscie nie wyobrazam sobie powrotu do starych nawyków treningowych i żywieniowych. Zmiana sylwetki to długi i mozolny proces, jednak efekty wszystko wynagradzają.

Na koniec – co uważasz za swój największy sukces? Z czego jesteś dumny najbardziej?

Jako swóoj największy sukces uważam własnie pierwszy etap współpracy, kiedy to musiałem zrzucić około 30 kg, aby później móc dalej budować sylwetkę. Obecnie ważę 93 kg i oczywiście moja sylwetka nie jest doskonala, ale w porównaniu jak to wyglądało przed współpraca, jestem dumny z tego, co osiagnąłem.

Rozpocznij swoją metamorfozę

Nie zwlekaj - dołącz do Przemysława i setek tysięcy innych klientów, którzy dzięki naszej pomocy zmienili swoje ciało i zdrowie na lepsze!

Wybierz swój plan: https://potreningu.pl/plany-dietetyczne-treningowe