Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak schudnąć 2 kg?

Jak schudnąć 2 kg?
Przybyło Ci w ostatnim czasie trochę tkanki tłuszczowej i chcesz schudnąć? A może jesteś szczupłą osobą, ale Twoja waga ciągle się waha? Zastosowanie zdrowej diety, dobranej do Twojego zapotrzebowania energetycznego i zwiększenie aktywności fizycznej pozwoli Ci na uzyskanie wymarzonej masy ciała. Warto oddać się w ręce specjalistów, aby ta zmiana była trwała, nawet jeżeli chcesz schudnąć tylko 2 kg.

Jak schudnąć 2 kg bez efektu jo-jo?

Odchudzanie powinno wiązać się z obniżeniem zawartości tkanki tłuszczowej, dlatego warto je przeprowadzić w sposób spokojny, tracąc nie więcej niż 1 kg masy ciała na tydzień. Redukcja 2 kg masy ciała w czasie 1 tygodnia lub krótszym może wynikać z utraty wody, w mniejszym stopniu zaś ze spalania tłuszczu.

Jeśli chcesz trwale schudnąć, po utracie 2 kg wskazane jest stosowanie diety, która pozwoli na wyrobienie zdrowych nawyków. Dzięki naszym planom żywieniowym poznasz odpowiednie dla Ciebie wielkości posiłków, dowiesz się, jak je komponować, jakich produktów unikać, a jakie powinny stanowić podstawę codziennego menu. Wszystko to pomoże Ci w utrzymaniu pożądanej masy ciała bez efektu jo-jo.

Jak wygląda dieta dla osób chcących schudnąć 2 kg?

Przygotowując takie plany żywieniowe, skupiamy się na osiągnięciu kaloryczności pozwalającej na utratę 2 kg masy ciała. Każdy jadłospis ustalany jest indywidualnie na podstawie wypełnionego formularza. Sam decydujesz o liczbie posiłków w ciągu dnia. Jeżeli jakaś potrawa Ci nie odpowiada, możesz ją wymienić na inną. Praktyczna lista zakupów sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał się martwić o to, czy o wszystkim pamiętasz.

Aktywność fizyczna a odchudzanie

Oprócz stosowania zdrowej diety o odpowiedniej kaloryczności ważnym elementem procesu odchudzania jest indywidualnie dobrany plan treningowy. Wprowadzenie do życia aktywności fizycznej przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i chroni mięśnie przed ich nadmiernym rozpadem. Ponadto aktywność korzystnie wpływa na skórę, pomaga w utrzymaniu jej jędrności i zwalcza cellulit.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.