Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak schudnąć z brzucha?

Jak schudnąć z brzucha?
Płaski, wyrzeźbiony brzuch jest upragnionym celem wielu osób. Nic w tym dziwnego, ponieważ ta partia ciała wygląda dobrze zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, o ile odpowiednio się o nią zadba. Niestety, nie zawsze trening czy dieta dają wymarzony efekt. Problemem jest często brak wiedzy odnośnie do tego, jak powinno się odżywiać oraz w jaki sposób poprawnie pod względem techniki wykonywać ćwiczenia.

Dieta ma znaczenie

Odpowiednio zbilansowana dieta pozwoli Ci na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Jest to ważne, ponieważ dopiero po spaleniu tkanki tłuszczowej można zacząć budować mięśnie. Nasi dietetycy pokażą Ci, że zdrowe odżywianie może iść w parze z przyjemnością. Wystarczy zamienić pszenne produkty na pełnoziarniste ryże, makarony czy kasze, a zaczniesz zauważać efekty. Udowodnimy Ci, że można jeść pyszne desery, nie używając ani grama cukru.

Jeśli zależy Ci, aby schudnąć z brzucha, w Twojej diecie musi znaleźć się dużo błonnika. Są w niego bogate przede wszystkim warzywa strączkowe. Nie możesz zapomnieć też o nawodnieniu organizmu. Za fałdki mogą odpowiadać również słodkie napoje, a w znacznej mierze alkohol, dlatego te składniki trzeba wyeliminować z menu. Aby zminimalizować ryzyko zakupu szkodzących Tobie produktów, przygotujemy dla Ciebie listę zakupów, na podstawie której przyrządzisz później smaczne i zdrowe dania. Co więcej, zaplanujemy plan żywieniowy tak, aby nie obciążał Twojego portfela, bo na bycie fit stać każdego.

Czas na trening!

Do odpowiednio zbilansowanej diety trzeba dołączyć ćwiczenia. Istotne jest to, aby trening oddziaływał na wszystkie partie ciała, ponieważ nie da się spalić tłuszczu tylko z wybranego miejsca. W odchudzaniu brzucha doskonale sprawdza się trening aerobowy, czyli np. pływanie i bieganie. Możesz dorzucić również wykroki z hantlami albo pompki z przyciąganiem ciężarków. Nasi trenerzy stworzą plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.