Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jaki prezent kupić sportowemu freakowi?

Święta coraz bliżej. To czas, który spędzamy z rodzinami i ważnymi dla nas osobami. To czas, w którym powinniśmy odpocząć, zrelaksować się, odetchnąć, zwolnić tempo. Zanim to jednak nastąpi czeka nas szereg przygotowań, a wśród nich zakup prezentów. Jaki prezent zakupić sportowemu zapaleńcowi?

Szał zakupów w centrach handlowych trwa. Wszyscy zostawiają kupno prezentu na sam koniec. Często kupujemy też przypadkowe prezenty, bez większego zastanowienia. Tymczasem pomysł na prezent może nam ułatwić jego poszukiwania i skrócić czas spędzony w galerii handlowej.

Czym moglibyśmy obdarować sportowego freak’a?

Pomysłów jest wiele. Może to być prezent praktyczny. Jeśli wiemy, że osoba ta używa suplementów, możemy sprezentować jej, coś co stosuje. Może to być na przykład odżywka białkowa czy też zestaw witamin. Chyba żaden sportowiec nie pogardzi dobrym białeczkiem.

Każdej ćwiczącej osobie przyda się również porządna torba treningowa. Jeśli kupujecie torbę kobiecie zadbajcie by była nie tylko praktyczna, ale i piękna. Na pewno to docenią.

Ciekawymi pomysłami na prezenty mogą być również akcesoria treningowe, które przydadzą się do treningu w domowych warunkach. Na uwagę zasługuje tutaj odważnik Kettlebell czy też system do treningu w podwieszeniu TRX. Jeśli mamy do czynienia z początkującym biegaczem może przypadać się specjalny pokrowiec na telefon.

To co ucieszy, ale też i zmotywuje każdego biegacza, kolarza, czy triathlonistę to z pewnością pakiet startowy. To również prezent, który mógłby zdać egzamin w przypadku osoby, której brakuje motywacji do działania. Jeśli chcemy ją zachęcić do trenowania i poprawiania swoich wyników zaplanujmy i opłaćmy jej start w ciekawych zawodach. Imprez tego typu jest w Polsce coraz więcej. Z pewnością uda wybrać się coś interesującego.

Jak wiadomo każda trenująca osoba dba o to, co je (w każdym razie powinna), więc często zabiera jedzenie ze sobą. Bardzo dobrym prezentem będą specjalne pojemniki, możemy wybrać pojemniki bez BPA, przeznaczone do podgrzewania w mikrofalówce, a także z przedziałami by jedzenie się ze sobą nie mieszało w trakcie przenoszenia.

Popularnością cieszą się również w ostatnim czasie szklane słoiczki. Idealnie nadają się nie przenoszenia koktajli. Są co prawda cięższe od plastikowych shakerów, ale uważane są za lepsze dla naszego zdrowia, ponadto świetnie się prezentują.

Pożytecznym i uczącym prezentem może być też książka o tematyce sportowej lub dotycząca żywienia. Jeśli nie jesteśmy pewni jaką książkę wybrać obdarujmy osobę bonem, dzięki czemu sama dokona wyboru.

Pomysłów jest wiele. Warto usiąść na chwilę i zastanowić się, co kupić. Dzięki temu oszczędzicie swój czas i nerwy, a może uda się również na prawdę uszczęśliwić osobę obdarowaną prezentem.

 

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.