Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Nie czekaj na jesień – zacznij robić formę już teraz!

Dla wielu osób okres letni to czas dumnego prezentowania formy, nad którą intensywnie pracowali cały rok. Dodatkowo ciepłe dni sprawiają, że zrzucamy z siebie cale zimowo-wiosenne okrycie i objawia się bezlitosna prawda, kto się obijał, a kto pilnował diety i trenował regularnie.

Jeżeli należysz do grupy tych, którzy sumiennie dbają o sylwetkę, to nie masz powodu do stresu, bez kompleksów zaprezentujesz się w stroju kąpielowym. Jeśli jednak odbicie w lustrze i waga wskazują na to, że ze zbilansowanymi posiłkami wygrywały niezdrowe przekąski, a jedyną twoją aktywność stanowił maraton… ulubionego serialu na telewizyjnym kanale komediowym, to wylewające się „boczki” mogą skutecznie zniechęcić do rozebrania się na plaży.

Co możesz teraz zrobić? Opcje są dwie: poużalać się nad sobą, obiecać, że już na przyszłe wakacje będzie forma idealna i… wrócić do starych nawyków lub też wziąć się w garść, zacząć pracę już dziś i pierwszymi efektami cieszyć się już pod koniec lata, na sylwestra wyglądać zjawiskowo, a za rok… być wzorem i obiektem zazdrości tych, którzy się obijali ;-)

Choć z jednej strony wydawać by się mogło, że lato kusi zbyt wieloma atrakcjami i nie sprzyja pracy nad sylwetką, to jest na odwrót. Sami zobaczcie!

Pustki w klubach fitness

Nie jest żadną tajemnicą, że gdy tylko zaczyna robić się ciepło, to sale na zajęciach fitness oraz siłowniach znacznie się wyludniają. Co zyskujesz? Mniejsze kolejki do sprzętu, łatwiejszy dostęp do trenera, nie musisz biec na siłownię z samego rana, kiedy w ciągu roku przychodzi mniej osób czy też zapisywać się na zajęcia z miesięcznym wyprzedzeniem, żeby „mieć miejsce”.

Karnety w dobrej cenie

Punkt ten jest ściśle powiązany z punktem pierwszym... To właśnie w okresie letnim można trafić na świetne promocje, np. „dwa miesiące w cenie jednego” czy też otrzymać kilka zajęć z trenerem personalnym gratis. Rozejrzyj się po okolicznych klubach i znajdź najlepszą, najbardziej odpowiadającą tobie ofertę.

Nie lubisz siłowni i zajęć grupowych? Nie szkodzi

Jazda rowerem, pływanie w odkrytych akwenach, kajaki, żaglówki, bieganie na świeżym powietrzu, długie spacery, wędrówki górskie, rekreacyjna gra w siatkówkę, badmintona czy też skakanie na skakance – te, i wiele innych alternatywnych atrakcji, oferuje czas letni. Piękna pogoda, świeże powietrze, same zachęcają do zaznania aktywności ruchowej...

Idealny czas na rozpoczęcie diety

Czas wiosenno – letni obfituje w warzywa i owoce. Nie dość, że są świeże i mają mnóstwo właściwości prozdrowotnych, to dodatkowo kosztują znacznie mniej niż w sezonie zimowym.

Kolejnym atutem będzie mniejsza ilość obowiązków, w wyniku czego masz więcej czasu dla siebie. Urlop w pracy, brak zajęć szkolnych, brak konieczności wożenia dzieci na zajęcia pozalekcyjne… Czy można znaleźć bardziej dogodny moment, by wreszcie zająć się sobą, własnym ciałem i w końcu przestać denerwować się „oponką”?

Użalanie się nad sobą czy też wprowadzenie kilku zmian dietetyczno-treningowych i radość z nowej, lepszej sylwetki?

Wybór należy do ciebie.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.