Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Kuchnia
Hero Pump czy ExtremAll?

Hero Pump czy ExtremAll?

Reklama

Wybór odpowiedniego preparatu przedtreningowego nie jest dziś zadaniem prostym. Na rynku suplementów diety dostępnych jest wiele środków, zawierających rozmaite substancje, które – jak przekonują informacje zawarte na etykietach – w sposób skojarzony wspomagają zdolności wysiłkowe i poprawiają komfort treningu. W dużym uproszczeniu środki te można podzielić na takie, które zawierają stymulanty i na te, które są ich pozbawione. Jedne i drugie suplementy mają swoje zastosowanie, ale należy dobierać je wg indywidualnych potrzeb. Zagadnienie te można w sposób przejrzysty objaśnić posługując się przykładami wysokiej klasy środków firmy AllNutrition takich jak ExtremAll i Hero Pump.

Podpowiedź trenera:

Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy - chętnie ułożymy profesjonalny plan za Ciebie. Dołącz do grona 90 000 zadowolonych klientów :)

  • Darmowe konsultacje z doświadczonym dietetykiem i trenerem
  • Ponad 6000 posiłków i 600 ćwiczeń, które możesz dowolnie wymieniać
Sprawdź ofertę

Hero Pump od podszewki

Receptura suplementu przedtreningowego „Hero Pump” opracowana została w sposób pozwalający poprawić komfort treningu, polepszając zdolności wysiłkowe i potęgując efekt tzw. „pompy mięśniowej”. Efekt ten udało się uzyskać dzięki zastosowaniu efektywnie działających składników, w dawkach umożliwiających pełne wykorzystanie ich potencjału. Za odczuwane już od pierwszych porcji skutki działania tego suplementu odpowiedzialne są substancje takie jak:

Alfaketoglutaran argininy (AAKG) i jabłczan cytruliny – czyli aminokwasy uczestniczące w cyklu przemian biochemicznych, ukierunkowanych na neutralizację toksycznego amoniaku i wpływające zarazem na proces syntezy tlenku azotu – wewnątrzustrojowego indywiduum chemicznego rozszerzającego światło naczyń krwionośnych, a tym samym poprawiającego ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanki mięśniowej. W efekcie zastosowania dużych dawek alfaketoglutaranu argininy i jabłczanu cytruliny zaobserwować można efekty takie jak nasilenie “pompy mięśniowej”, zmniejszenie uczucie zmęczenia, polepszenie parametrów wysiłkowych, usprawnienie regeneracji powysiłkowej i zmniejszenie opóźnionej bolesności mięśniowej.

Jabłczan i monohydrat kreatyny – kreatyna jest substancją, której w zasadzie nie trzeba przedstawiać. W skrócie, dla przypomnienia: związek ten wykazuje działanie ergogeniczne i anaboliczne, wpływając na poprawę siły mięśniowej, zwiększając uwodnienie komórek mięśniowych i nasilając proces syntezy białek szybkokurczliwych.

Beta-alanina – aminokwas ten wraz z histydyną współtworzy dipeptyd zwany karnozyną, posiadający właściwości regulujące pH wewnątrz komórek mięśniowych i pozwalający na dłuższe kontynuowanie wysiłku.

Tauryna – kolejny aminokwas mogący wpływać na zdolności wysiłkowe oraz na przepływ krwi przez tkanki, dodatkowo pełniący funkcję neurotransmitera.

Witamina B6 – pośrednio wpływa na gospodarkę azotową organizmu, syntezę aminokwasów i produkcję neuroprzekaźników. Związek ten poprawia także wykorzystanie magnezu przez organizm.

Dla kogo Hero Pump?

Hero pump na tle innych preparatów przedtreningowych wyróżnia się nie tylko zawartością wysokich dawek składników aktywnych (dzięki czemu jego działanie jest mocno odczuwalne), ale także brakiem stymulantów takich jak kofeina. Dzięki tej właściwości środek ten może być śmiało stosowany przez osoby, które:

źle reagują na kofeinę (niekiedy substancja ta wywołuje rozdrażnienie, przyspieszenie pulsu, niepokój, bezsenność),

trenują w godzinach wieczornych (po naładowanych stymulantami przedtreningówkach niekiedy zasnąć jest trudno, co może paradoksalnie pogarszać proces regeneracji powysiłkowej),

chcą łączyć preparaty przedtreningowe z termogenikami, które w zdecydowanej większości przypadków zawierają już spore dawki kofeiny (dzięki temu nie dochodzi do dublowania tej substancji).

Powyższe cechy preparatu Hero Pump przedstawione zostały jako walory, ale trzeba pamiętać, że niektórzy sportowcy i niektóre osoby rekreacyjnie trenujące na siłowni poszukują środków, które oprócz innych właściwości wykazują także działanie pobudzające. Ze względu na tą właśnie okoliczność powstał preparat „ExtremAll”.W artykule mówimy o: Suplementy i odżywki

1 / 2 Następna strona