Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Hero Pump – przedtreningówka szyta na miarę

Suplementy przedtrenigowe to jedne z chętniej kupowanych środków stosowanych w celu zwiększenia efektywności wysiłku. Nic dziwnego, w końcu preparaty te dostarczają składników, które już przy pierwszych porcjach wyraźnie poprawiają komfort treningu, pomagając podnieść jego intensywność i wywołując efekt nasilonej „pompy mięśniowej”. Wśród niezliczonej ilości produktów tego typu jest jeden, którym szczególnie warto się zainteresować. Mowa o „Hero Pump” – przedtreningówce szytej na miarę!

Przejrzysty skład

Studiując uważnie etykiety suplementów diety nierzadko natknąć się można na zapis tytułowany jako „proprietary blend”, który obejmuje zastrzeżoną mieszankę substancji aktywnych, co do których konkretnej zawartości producent nie przedstawia szczegółowej wiedzy. Tymczasem to właśnie dawki zawartych w recepturze preparatu składników decydują o jego działaniu. Skład „Hero Pump” jest w pełni przejrzysty, dzięki czemu można nie tylko sprawdzić, jak środek wypada na tle konkurencji i czy jest opłacalny, ale dodatkowo także możliwe jest indywidualne dopasowanie dawki, co okazuje się szczególnie ważne w sytuacji osobnej suplementacji którymś ze składników tego preparatu, chociażby – kreatyną. Co szczególnie ważne, dzięki transparentności receptury łatwo zauważyć, że obecne w „Hero Pump” substancje będące prekursorami tlenku azotu i odpowiadające za efekt „pompy mięśniowej” użyte zostały w odpowiednich dawkach.

Tutaj zapoznasz się z kartą produktową HERO PUMP:

Powrót do podstaw

Na rynku suplementów diety istnieje niezliczona ilość preparatów o niezwykle bogatym składzie. Chociaż może się to wydawać duża zaletą, to w praktyce wcale tak być nie musi. Co bowiem z tego, że w recepturze danego środka jest kilkadziesiąt substancji, skoro w przypadku większości z nich nie mamy stuprocentowej pewności czy są nam w ogóle potrzebne? „Hero Pump” oparty jest na składnikach, co do których wiemy, że ich zastosowanie przynosi wymierne korzyści i których działanie jest wyraźnie odczuwalne i przekłada się bądź to na poprawę zdolności wysiłkowych, bądź też choćby na polepszenie komfortu treningu poprzez nasilenie efektu „pompy mięśniowej”, czyli zjawiska, w przebiegu którego trenowanie partie mięśniowej wyraźnie zwiększają swoje rozmiary. Co szczególnie istotne, każda porcja preparatu „Hero Pump” zawiera takie dawki użytych substancji by wywierały one realny i odczuwalny w praktyce efekt!

Jakich efektów się spodziewać?

Receptura przedtreningówki „Hero Pump” została opracowana w taki sposób by wpływać w sposób korzystny na zdolności wysiłkowe poprawiając siłę i wytrzymałość siłową, zmniejszając uczucie zmęczenia i nasilać efekt „pompy mięśniowej”. Za opisane powyżej skutki działania tego środka odpowiedzialne są substancje takie jak:

Alfaketoglutaran argininy (AAKG) i jabłczan cytruliny – aminokwasy biorące udział w cyklu mocznikowym i wpływające w sposób bezpośredni lub pośredni na proces syntezy tlenku azotu – wewnątrzustrojowego indywiduum chemicznego o działaniu wazodylatacyjnym, czyli rozszerzającym światło naczyń krwionośnych, a co za tym idzie – poprawiającym ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanki mięśniowej.

Skutkiem działania alfaketoglutaranu argininy i jabłczanu cytruliny są:

  • „poprawa pompy mięśniowej”,
  • zmniejszenie zmęczenia i polepszenie zdolności wysiłkowych,
  • a także szybsza regeneracja,
  • mniejsze „DOMS-y” zwane też potocznie „zakwasami”.

Łączna dawka wspomnianych substancji to aż 6 g w każdej porcji!

Jabłczan kreatyny i monohydrat kreatyny – kreatyna jest substancją o działaniu anabolicznym i ergogenicznym, poprzez udział w przemianach energetycznych w trakcie wysiłku wpływa na poprawę siły mięśniowej, a dodatkowo zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych i nasila proces syntezy białek szybkokurczliwych. Łączna dawka wspomnianych substancji to 2 g w każdej porcji. Jest to ilość, która pozwala uzyskać wymierne korzyści z suplementacji kreatyną, a zarazem – która może być stosowana w stałej suplementacji.

Beta-alanina

To aminokwas, który nie uczestniczy w syntezie białek mięśniowych, ale współtworzy dipeptyd zwany karnozyną, posiadający właściwości buforujące, wpływający korzystnie na pH wewnątrz komórek mięśniowych i umożliwiający dłuższe kontynuowanie wysiłku. Innymi słowy suplementacja beta-alaniną pomaga zwiększyć zdolności wysiłkowe i obniżyć zmęczenie występujące np. w trakcie wykonywania danej serii. Każda porcja preparatu „Hero Pump” dostarcza 2 g beta-alaniny, przy sukcesywnej suplementacji ilość ta pozwala podtrzymać podwyższony o 30 – 50% poziom karnozyny w komórkach mięśniowych, po uprzednim zastosowaniu zwiększonych dawek tej substancji.

Tauryna

Jest substancją uzupełniającą recepturę preparatu, mogącą wpływać na zdolności wysiłkowe oraz na przepływ krwi. Jest antyoksydantem i dodatkowo pełni funkcję neuroprzekaźnika. Każda porcja preparatu Hero Pump dostarcza 1 g tauryny.

Witamina B6

Wchodzi w skład enzymów, które warunkują prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych, np. tych związanych z gospodarką azotową organizmu, syntezą aminokwasów czy neurotransmiterów. Odpowiednia podaż tej witaminy wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, a także zapobiega starzeniu się neuronów. Witamina ta wpływa na przemiany węglowodanowe, a mianowicie reguluje proces syntezy glikogenu, a także jego rozpad do postaci glukozy. Witamina B6 wspomaga także przyswajanie magnezu.

Podsumowanie

„Hero Pump” to preparat przedtreningowy oparty na sprawdzonych substancjach, którego zastosowanie pozwala w sposób wyraźny poprawić komfort treningu, polepszając zdolności wysiłkowe i wpływając dodatnio na efekt „pompy mięśniowej”. Co istotne środek może być stosowany również przez osoby z nadwrażliwością na stymulanty (takie jak kofeinę), gdyż ich nie zawiera. Znakomicie nadaje się również do tego by używać go przy wieczornych treningach, pomimo, iż zmniejsza zmęczenie treningowe to nie utrudnia w żaden sposób zasypiania. “Hero Pump” to przedtreningówka szyta na miarę osób, chcących zwiększyć korzyści wynikające z regularnych treningów.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.