Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Czekolada nie pyta, czekolada rozumie...

Czekolada nie pyta, czekolada rozumie...
Jak to mówią, „czekolada nie pyta, czekolada rozumie”. Kto z nas niejeden raz pomyślał, że zje trochę czekolady i wszystko się ułoży. Z pewnością jest to jeden z najbardziej empatycznych łakoci. Wysłucha, zrozumie, pocieszy i doda trochę słodyczy naszej codzienności.

Szkoda tylko, że tyle tu kalorii, cukru i innych substancji, które się trochę gryzą z dietą, byciem fit, itd. Całe szczęście, że chociaż nikt się nie czepia gorzkiej czekolady, zezwalając na kilka kostek nawet na diecie.

A co, jeśli się okaże, że jest czekolada, którą możesz jeść bez wyrzutów sumienia, ponieważ ma tak dobrane składniki, że śmiało można ją zaliczyć do produktów „fit”? No to jest! ALLNUTRITION przygotowało niespodziankę dla czekoladoholików i nie tylko.

Protein Chocolate, bo o nim mowa, to całkiem nowy produkt. I choć nie jest pozbawiony kalorii i trzeba je wliczyć do swojego bilansu, to możesz być pewien, że jest to produkt wysokiej jakości, odżywczy i do tego smaczny.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to czekolada proteinowa. W jednej porcji (90 g) ma aż 19,8 g białka wysokiej jakości. Dzięki temu może stanowić fajną białkową przekąskę lub być dodatkiem do posiłków, np. do omleta, placków, owsianki czy solo, kiedy chcemy sobie zrobić mały deser.

Jej dużą zaletą jest brak dodanego cukru. Protein Chocolate słodzony jest maltitolem, który obok sorbitolu, erytrolu i ksylitolu, jest środkiem słodzącym zaliczanym do polioli. Jego zaletą z pewnością jest smak podobny do cukru i o połowę niższa kaloryczność. Nie zwiększa wystąpienia próchnicy, jest bezpieczny dla osób z celiakią czy nietolerancją laktozy i śmiało można stosować go, jako dietetyczny zamiennik cukru.

Każda z czekolad ALLNUTRITION (a są aż trzy smaki do wyboru) to min. 55,5% masy kakaowej. Dzięki temu czekolada zawiera mnóstwo substancji, które oddziałują pozytywnie na zdrowie. Protein Chocolate zawiera magnez, potas, wapń, żelazo, miedź i cynk. Minerały te współgrając ze sobą, wspierają nasz system odpornościowy, stan emocjonalny, a nawet trochę pobudzają.

Choć jest to przekąska, to z pewnością idealnie się wpasuje w menu każdej aktywnej osoby. Dzięki zawartości białka i wielu wartościowych substancji wspomoże pracę nad sylwetką, budową masy mięśniowej, a dzięki niższej zawartości energetycznej, niż tradycyjna czekolada, ochroni nas przed niechcianymi kilogramami. No chyba, że ciężko wam się będzie oderwać od czekolady i pochłoniecie jej całe mnóstwo. I szczerze mówiąc, są tak pyszne, że istnieje takie „zagrożenie”…

Ale… nie myślcie teraz o kaloriach. Spróbujcie tych wyjątkowych czekolad. Do wyboru są trzy smaki: dark chocolate coconut, white chocolate coconut i white chocolate peach. Każdy z nich wyjątkowy, pyszny i wart twojej uwagi!

Pyszny smak - trzy smaki do wyboru.

Wysoka ilość białka o wysokiej jakości – 19,8 g białka w jednej porcji!

Wysoka zawartość składników odżywczych, w porównaniu do tradycyjnego odpowiednika.

Czy już wypróbowałeś wszystkie smaki?

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.