Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Dieta na rzeźbę dla mężczyzny 80 kg

Dieta na rzeźbę dla mężczyzny 80 kg
Pomimo tego, że sumiennie przykładasz się do ćwiczeń, efekty nie są zadowalające? Problemem może być nieodpowiednia ilość przyjmowanych kalorii. Skupiając się na treningu, niestety często zapomina się o zbilansowanej diecie. A to ona pomaga utrzymać idealną wagę. Co też ważne – dzięki dopasowanemu jadłospisowi Twoje muskuły staną się bardziej widoczne, a Ty poczujesz się lepiej w swoim ciele oraz zyskasz dodatkową motywację do działania.

Popraw wygląd swojej sylwetki bez głodówki

Dieta na rzeźbę swoją popularność zawdzięcza temu, że pomaga zredukować ilość tkanki tłuszczowej, dzięki czemu mięśnie stają się wyeksponowane. Jest to możliwe dzięki dostosowaniu przyjmowanych kalorii do tego, ile ich potrzebujesz. W tym celu oblicza się dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, które uwzględnia tryb życia, wiek, płeć, wagę, a także preferowany rodzaj aktywności fizycznej. Od wyniku odejmuje się określoną ilość kalorii, co uniemożliwia gromadzenie się tłuszczu.

Plusem tego rozwiązania jest również to, że nie jest się na diecie głodnym. Po indywidualnej konsultacji z Twojego menu znikną produkty, które są odpowiedzialne za odkładanie się zbędnych kilogramów. Chętnie podpowiemy Ci, co warto zmienić w planie treningowym, dzięki czemu poprawisz formę i ogólne samopoczucie. Możesz być w stałym kontakcie z naszymi trenerami oraz dietetykami, którzy chętnie odpowiedzą na każde z Twoich pytań.

Świadomie wybieraj produkty w diecie na rzeźbę 80kg

Nauczymy Cię, jakie składniki wybierać w sklepie, aby móc trzymać się swojej wagi. Oprócz rozpiski posiłków otrzymasz od nas listę niezbędnych rzeczy, aby je przyrządzić. Jeżeli jakieś danie nie przypadnie Ci do gustu, bez problemu zastąpimy je innym, ponieważ przygotowywanie dań ma być dla Ciebie przyjemnością. Bycie na zdrowej diecie nie musi być skomplikowane, dlatego stawiamy na produkty, które znajdziesz w praktycznie w każdym sklepie.

Jeśli chcesz mieć pewność, że dieta jest dobrze zbilansowana i będzie naprawdę efektywna, możesz zamówić ją u nas.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.