Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

W Polsce jemy najwięcej warzyw w Europie!

Za dużo cukru, za dużo soli, zbyt tłusto - wiecznie słuchamy o tym, że nasza dieta jest zła. Dlatego dzisiaj przekazujemy wam dobrą wiadomość: Polacy jedzą najwięcej warzyw i owoców w Europie!

Jakie jest stereotypowe myślenie o naszej kuchni? "Pierogi" - to pierwsze hasło, jakie pada z ust obcokrajowca, który postanowił nas odwiedzić.

Macie bardzo dobrą zupę z kurczakiem, pokochałem też naleśniki - mówi Ben Gray, który kilka tygodni temu przyleciał do Warszawy z Londynu, żeby odwiedzić swoich znajomych.

Okazuje się jednak, że pozory mylą, bo w naszej kuchni jest bardzo dużo warzyw.

European Food Information Council przeprowadził badania, w których wypadamy genialnie!

Minimalna dzienna dawka - zalecana przez Światową Organizację Zdrowia -powinna wynosić 400 g warzyw i owoców. Tylko 4 europejskie kraje spełniają te standardy, a my jesteśmy na pierwszym miejscu.

W Polsce zjadamy 577 g, we Włoszech 452 g, w Niemczech 442 g, a w Austrii 413 g. Pozostałe kraje europejskie muszą się bardziej postarać. Uczcijmy to jabłkiem!

Artykłuł pochodzi z serwisu: fitness.sport.pl

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.