Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Śliczna Kheycie Romero podnosi 283,5kg!

Śliczna Kheycie Romero podnosi 283,5kg!
Wszystko wskazuje na to, że Kheycie Romero może być obecnie najsilniejszą perspektywą trójboju siłowego kobiet. Niedawno udowodniła to wykonując niezwykle ciężkie martwe ciągi. Sama Kheycie przyznaje, że przez ostatnie cztery lata „marzyła” o podniesieniu 600 funtów (272 kg).

Trójboistka Kheycie Romero wniosła do świata powerliftingu ogromną siłę. Ta 26-latka zaczęła swoją przygodę w trójboju siłowym około czterech lat temu. Jej dotychczasowy rekord w martwym ciągu ustanowiony na zawodach wynosi 235 kg (Hybrid Deadlift Invitational 2018). Niedawno na swoim Instagramie udostępniła film, na którym podnosi imponujące 605 funtów (274,4 kg). To ponad trzykrotna masa ciała zawodniczki (podczas jej ostatnich zawodów w trójboju siłowym ważyła 188 funtów (około 85 kg).

Romero jest niesamowicie silna, a z upływem czasu staje się coraz lepsza. Mimo niewielkiego doświadczenia okazuje się być jedną z najlepiej zapowiadających się trójboistek na świecie. W przeciągu nieco ponad dwóch lat przeszła długą drogę, osiągając ogromne kamienie milowe na każdym kroku.

Od momentu podniesienia imponujących 605 funtów Kheycie Romero nie wykazuje żadnych oznak zmniejszenie tempa pracy i jej efektów. Nieustannie idzie na przód i łamie kolejne rekordy. Jej ciężką pracę widać w jednym z nowszych postów na Instagramie. Na jednym z filmów możemy zobaczyć, jak wykonuje nieprawdopodobny martwy ciąg z wagą 625 funtów (283,5 kg), a w drugim - równie imponujące 615 funtów (279 kg).

Jak sama wspomina w poście, gdyby wykonała 625 funtów bez użycia pasków, byłby to rekord świata kobiet (rekord raw - bez sprzętu wynosi 282,5 kg kobiety open).  Mimo, że do wykonania tych bojów Kheycie używała pasków, nadal jest jej znaczący progres. Jak jednak sama powiedziała, to dopiero początek.

Fotografie pochodzą z Instagrama Kheycie

Niezwykłe jest to, że ktoś, kto do tej pory rywalizował na zawodach tak rzadko, jak Kheycie Romero, byłby w stanie osiągnąć tak wielkie rzeczy. Ta dziewczyna jest z pewnością kimś, kogo warto bardzo uważnie obserwować.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.