Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Najlepszy środek na masę, czyli dietanabol

Najlepszy środek na masę, czyli dietanabol
Jeśli wydaje Ci się, że próbowałeś już wszelkich możliwych suplementów „na masę” i żaden tak naprawdę nie przyniósł zadowalających efektów, to wiedz że jest jeden środek, który bije na głowę wszystkie pozostałe swoją skutecznością. Jest nim dietanabol, tajna broń wyczynowych kulturystów i wszystkich, poważnie myślących o zmianie sylwetki. Żadne kreatyny ani żadne „masówki” nie są tak skuteczne w przyspieszaniu rozwoju muskulatury, jak dietanabol. Czym jest ów środek i gdzie go można dostać oraz przede wszystkim – jakich efektów można się spodziewać po nim i jakie ma skutki uboczne, na te pytania postaram się odpowiedzieć w niniejszym artykule.

Pierwsze próby użycia dietanabolu

Można zaryzykować stwierdzenie, że pierwsze próby stworzenia i wykorzystania dietenabolu we wspomaganiu wysiłku prowadzone były w starożytnej Grecji. Ówcześni atleci stosowali prymitywne jego formy w okresach poprzedzających przygotowania do zawodów, wierząc iż doda im sił, odwagi i zwiększy odporność na ból. Tematyką związaną z dietanabolem podobno zajmowali się m.in. Pitagoras czy Arystoteles oraz uznawany za ojca nauk medycznych – Hipokrates. Jednak Grecy nie byli jedynymi, którzy takie starania czynili, dane źródłowe wskazują, iż próbą stworzenia czegoś co przyrównać można byłoby do dzisiejszego dietanabolu zainteresowani byli również ówcześni mieszkańcy innych państw i odległych kontynentów (m.in. Egipcjanie i Chińczycy).

Dietanabol w czasach współczesnych

Niestety niemal do czasów współczesnych, ze względu na brak odpowiednich narzędzi i wiedzy z zakresu chociażby fizjologii człowieka trudno było opracować i stworzyć recepturę o niekwestionowanej skuteczności. Dziś sytuacja wygląda inaczej, rozwój nauki i techniki umożliwił opracowanie specjalnych metod, które sprawiły, że to co jeszcze kilkadziesiąt lat temu było niemożliwe – nagle stało się realne. Dietanabol stał się środkiem o powszechnym zastosowaniu, na jego temat powstało wiele artykułów i opracowań, a dla wielu wyczynowych sportowców stanowi, zaraz obok treningów, podstawę przygotowań do startów w zawodach. Można wręcz powiedzieć, że gdyby nie dietanabol, to dyscypliny takie jak kulturystyka nie miałyby racji bytu.

Jak działa dietanabol?

Zakres działania dietanabolu jest kompleksowy i skutkuje nie tylko przyrostem tkanki mięśniowej, ale także zapewnieniem optymalnych warunków dla pracy wszystkich układów i narządów. Nie, to nie jest żart, ani marketingowy slogan, tylko niepodważalny fakt. Dietanabol dostarcza wszystkich niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składników, a dodatkowo zapewnia optymalną podaż elementów budulcowych poddanym ciężkiej pracy mięśniom i umożliwia pokrycie wzmożonych potrzeb energetycznych związanych z intensywnym treningiem i wymaganiami jakie niesie za sobą rozbudowa muskulatury. Składniki dietanabolu stymulują anaboliczne hormony takie jak insulina, aktywują szlaki enzymatyczne odpowiedzialne za syntezę białek mięśniowych, sprawiając, że organizm przestawia się na tryb „hipertroficzny”. Efektem tego jest konsekwentny progres.

Skutki uboczne

Dietanabol jest środkiem w 100% bezpiecznym o ile stosowany jest zgodnie z przeznaczeniem. Możliwe, że się narażę co poniektórym, ale muszę to powiedzieć: dietanabol stosować mogą również osoby młode, niepełnoletnie w okresie intensywnego wzrostu. Należy jednak pamiętać, że idea dietanabolu z definicji zakłada odpowiednie dostosowanie dawki do indywidualnych potrzeb danej jednostki. Jest to bardzo istotne, wiele osób bowiem popełnia istotne błędy w obliczeniach lub stosuje krążące w Internecie „podróbki” nie posiadające wszystkich niezbędnych właściwości dobrego dietanabolu, czego skutkiem jest brak oczekiwanych przyrostów, frustracja, a niekiedy nawet problemy zdrowotne. Tylko oryginalny dietanabol przyjmowany w precyzyjnie ustalonej dawce zapewnia maksimum efektów bez ryzyka działań niepożądanych.

Czym jest, gdzie można go kupić i ile kosztuje?

Jeśli już nie możesz się doczekać by poznać odpowiedź na pytanie dotyczące tego czym w istocie jest dietanabol i jak go można nabyć, to zdradzę Ci ten sekret. Dietanabol to tak naprawdę środek stworzony z konwencjonalnych produktów żywnościowych dobranych w taki sposób by pokrywały z nawiązką dzienne zapotrzebowanie energetyczne danej osoby oraz dostarczały odpowiedniej ilości białka, witamin i składników mineralnych.

  • Dietanabol stworzyć możesz sam w oparciu o artykuły takie jak ten.
  • Możesz też skorzystać z pomocy wykwalifikowanego dietetyka, którego znajdziesz tutaj.

Obie opcje mają swoje wady i zalety. W pierwszym przypadku oszczędzisz pieniądze, narażasz się zarazem na ryzyko popełnienia różnych błędów, w drugim – oszczędzasz czas, ale musisz liczyć się z dodatkową inwestycją. Któregokolwiek rozwiązania nie wybierzesz, drastycznie zwiększysz swoje szanse na osiągnięcie upragnionego celu. Dietanabol przynosi efekty - w końcu, jak to mówią, „na sucho to nawet trawa rosnąć nie chce”…

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.