Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Trizer – spalacz tłuszczu, który działa

Trizer jest pomysłem, który zrodził się w głowach ekspertów FitLabs – firmy, która zawodowo zajmuje się modyfikacją stylu życia poprzez tworzenie produktów dietetycznych pozwalających na stałą zmianę nawyków żywieniowych. Trizer miał być kulminacją dotychczasowych doświadczeń FitLabs oraz sposobem na odmianę życia Polaków. Sercem tego projektu nie było stworzenie wyłącznie tabletki pozwalającej na spalenie kilku kilogramów tłuszczu.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Trizer to kompleksowy produkt, który atakuje problem odchudzania na wielu płaszczyznach. Jak wiadomo, utrata tkanki tłuszczowej wymaga przede wszystkim wprowadzenia zbilansowanej diety, to znaczy takiej, która dopasowana jest do indywidualnych potrzeb organizmu i zapewnia odpowiednio wysoką podaż energii umożliwiającą chudnięcie i sprawne funkcjonowanie. 

Posiadając taką wiedzę, zespół FitLabs wychodzi naprzeciwko potrzebom ludzi i zapewnia opiekę dietetyczną przy każdorazowym zakupie Trizera! Zespół dietetyków przygotowuje 30-dniowe plany żywieniowe, wykorzystując informacje podawane w ankiecie personalnej, wypełnianej po dokonaniu decyzji o transformacji. Już samo przestrzeganie profesjonalnie skomponowanej diety zapewnia wyraźne rezultaty, w tym przypadku będą one jeszcze bardziej wyraźne dzięki wykorzystaniu twojego asa w rękawie, jakim jest spalacz tłuszczu o wyjątkowo skutecznej formule! 

Proredukcyjne katecholaminy

Niemożliwością jest wskazanie jednego głównego składnika Trizera. Jest to starannie opracowana receptura 15 różnych elementów, które się wzajemnie uzupełniają. Jedną z głównych metod ich działania jest możliwość stymulacji organizmu do sekrecji grupy hormonów zwanych katecholaminami. Hormony te są uwalniane między innymi w trakcie wykonywania intensywnego treningu i w dużym stopniu odpowiadają za jego efektywność w spalaniu tkanki tłuszczowej. Trizer naśladuje tą odpowiedź hormonalną i pozwala wprowadzić organizm w tryb spalania tkanki tłuszczowej. 

Podwyższone stężenie katecholamin jest bardzo ważnym czynnikiem, kiedy staramy się doprowadzić do utraty tkanki tłuszczowej. Całkowita lista właściwości metabolicznych tych hormonów jest długa, jednak główną ich zaletą jest zdolność do wzrostu wydatku energetycznego. Jest to możliwe dzięki stymulacji brunatnej tkanki tłuszczowej bogatej w mitochondria i białko zwane termogeniną. Spożycie Trizera będzie aktywowało tę rzadką odmianę tkanki tłuszczowej i zmuszało ją do przyśpieszonego spalania kwasów tłuszczowych. 

Najbardziej rozpoznawalnym składnikiem umożliwiającym sekrecję katecholamin jest kofeina, która odnalazła swoje miejsce także na liście składników Trizera. Klasyczne już badanie z 1989 roku, przeprowadzone pod okiem dr. Abdula Dulloo, sprawdzało zdolność kofeiny do stymulacji wydatku energetycznego. Uczestnicy jednego dnia spożywali posiłek kontrolny, a następnego dnia do tego samego posiłku przyjmowali porcję kofeiny, po spożyciu obydwu posiłków natomiast badano ilość spalanych kalorii przy użyciu worków Douglasa. Dodatek kofeiny miał korzystny wpływ na metabolizm.
 


Wyniki powyższego badania reprezentują skuteczność wyłącznie kofeiny, jednak w Trizerze znajduje się jeszcze 5 dodatkowych składników pobudzających wyrzut katecholamin, a są nimi: 

  • kwas chlorogenowy,
  • tyrozyna,
  • galusan epigalokatechiny,
  • kapsaicyna,
  • guarana.

Taka złożoność jest uzasadniona, ponieważ każdy z tych związków działa w nieco odmienny sposób. Dla przykładu tyrozyna stanowi substrat bezpośrednio wykorzystywany do produkcji niektórych katecholamin. Galusan epigalokatechiny nie stymuluje tak bardzo, jednak ogranicza stopień degradacji katecholamin poprzez oddziaływanie na enzym katecholo-O-metylotransferazę. Sumarycznie te 6 substancji razem połączone tworzą idealne środowisko sprzyjające lipolizie (mobilizacji kwasów tłuszczowych z komórek), spalaniu tłuszczów oraz przyśpieszeniu metabolizmu. 

Diureza – czyli sposób na wodę podskórną

Zdarza się że prawdziwa zmora odchudzania kryje się nie w nadmiarze tkanki tłuszczowej, ale raczej w zmagazynowanej pod skórą wodzie, która z racji swojej konsystencji imituje wyglądem tkankę tłuszczową. Wiedzą o tym szczególnie kulturyści, którzy przed zawodami wykonują wieloetapowe procedury mające na celu wysuszyć sylwetkę, czyli usunąć nadmiar tej wody. Proces ten nazywa się diurezą i może być on wywołany za sprawą wykorzystania naturalnych składników, które przy okazji działają prozdrowotnie na układ sercowo-naczyniowy. W Trizerze wykorzystano ekstrakty aż trzech różnych roślin, które wykazują efekt diuretyczny – są nimi mniszek lekarski, pokrzywa zwyczajna oraz skrzyp polny. 

Jak widać, Trizer to więcej niż zwykły spalacz tłuszczu. Jest to rewolucyjny produkt łączący korzyści dedykowanej diety oraz suplementu pozwalającego na spalanie tłuszczu i redukcję wody podskórnej. 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Źródła: Campbell B.I., Colquhoun R.J., Zito G. et al., „The effects of a fat loss supplement on resting metabolic rate and hemodynamic variables in resistance trained males: a randomized, double-blind, placebo-controlled, cross-over trial”, ”Journal of the International Society of Sports Nutrition” 2016;13:14. doi:10.1186/s12970-016-0125-z. Clare B.A., Conroy R.S., Spelman K., „The diuretic effect in human subjects of an extract of Taraxacum officinale folium over a single day”, J Altern Complement Med. 2009 Aug;15(8):929–34. doi: 10.1089/acm.2008.0152. Dulloo A.G., Geissler C.A., Horton T., Collins A., Miller D.S., „Normal caffeine consumption: influence on thermogenesis and daily energy expenditure in lean and postobese human volunteers”, Am J Clin Nutr. 1989 Jan;49(1):44–50. Hursel R., Westerterp-Plantenga M.S., „Thermogenic ingredients and body weight regulation” Int J Obes (Lond). 2010 Apr;34(4):659-69. doi: 10.1038/ijo.2009.299. Review.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.