ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Trizer to kompleksowy produkt, który atakuje problem odchudzania na wielu płaszczyznach. Jak wiadomo, utrata tkanki tłuszczowej wymaga przede wszystkim wprowadzenia zbilansowanej diety, to znaczy takiej, która dopasowana jest do indywidualnych potrzeb organizmu i zapewnia odpowiednio wysoką podaż energii umożliwiającą chudnięcie i sprawne funkcjonowanie.
Posiadając taką wiedzę, zespół FitLabs wychodzi naprzeciwko potrzebom ludzi i zapewnia opiekę dietetyczną przy każdorazowym zakupie Trizera! Zespół dietetyków przygotowuje 30-dniowe plany żywieniowe, wykorzystując informacje podawane w ankiecie personalnej, wypełnianej po dokonaniu decyzji o transformacji. Już samo przestrzeganie profesjonalnie skomponowanej diety zapewnia wyraźne rezultaty, w tym przypadku będą one jeszcze bardziej wyraźne dzięki wykorzystaniu twojego asa w rękawie, jakim jest spalacz tłuszczu o wyjątkowo skutecznej formule!
Proredukcyjne katecholaminy
Niemożliwością jest wskazanie jednego głównego składnika Trizera. Jest to starannie opracowana receptura 15 różnych elementów, które się wzajemnie uzupełniają. Jedną z głównych metod ich działania jest możliwość stymulacji organizmu do sekrecji grupy hormonów zwanych katecholaminami. Hormony te są uwalniane między innymi w trakcie wykonywania intensywnego treningu i w dużym stopniu odpowiadają za jego efektywność w spalaniu tkanki tłuszczowej. Trizer naśladuje tą odpowiedź hormonalną i pozwala wprowadzić organizm w tryb spalania tkanki tłuszczowej.
Podwyższone stężenie katecholamin jest bardzo ważnym czynnikiem, kiedy staramy się doprowadzić do utraty tkanki tłuszczowej. Całkowita lista właściwości metabolicznych tych hormonów jest długa, jednak główną ich zaletą jest zdolność do wzrostu wydatku energetycznego. Jest to możliwe dzięki stymulacji brunatnej tkanki tłuszczowej bogatej w mitochondria i białko zwane termogeniną. Spożycie Trizera będzie aktywowało tę rzadką odmianę tkanki tłuszczowej i zmuszało ją do przyśpieszonego spalania kwasów tłuszczowych.
Najbardziej rozpoznawalnym składnikiem umożliwiającym sekrecję katecholamin jest kofeina, która odnalazła swoje miejsce także na liście składników Trizera. Klasyczne już badanie z 1989 roku, przeprowadzone pod okiem dr. Abdula Dulloo, sprawdzało zdolność kofeiny do stymulacji wydatku energetycznego. Uczestnicy jednego dnia spożywali posiłek kontrolny, a następnego dnia do tego samego posiłku przyjmowali porcję kofeiny, po spożyciu obydwu posiłków natomiast badano ilość spalanych kalorii przy użyciu worków Douglasa. Dodatek kofeiny miał korzystny wpływ na metabolizm.
Wyniki powyższego badania reprezentują skuteczność wyłącznie kofeiny, jednak w Trizerze znajduje się jeszcze 5 dodatkowych składników pobudzających wyrzut katecholamin, a są nimi:
- kwas chlorogenowy,
- tyrozyna,
- galusan epigalokatechiny,
- kapsaicyna,
- guarana.
Taka złożoność jest uzasadniona, ponieważ każdy z tych związków działa w nieco odmienny sposób. Dla przykładu tyrozyna stanowi substrat bezpośrednio wykorzystywany do produkcji niektórych katecholamin. Galusan epigalokatechiny nie stymuluje tak bardzo, jednak ogranicza stopień degradacji katecholamin poprzez oddziaływanie na enzym katecholo-O-metylotransferazę. Sumarycznie te 6 substancji razem połączone tworzą idealne środowisko sprzyjające lipolizie (mobilizacji kwasów tłuszczowych z komórek), spalaniu tłuszczów oraz przyśpieszeniu metabolizmu.