Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

5 ćwiczeń na seksowne pośladki, które wykonasz w domu

5 ćwiczeń na seksowne pośladki, które wykonasz w domu
Wykonywanie treningu w domu nie oznacza braku możliwości do kształtowania sylwetki. W domowych warunkach jesteśmy w stanie odpowiednio trenować pośladki, nadając im odpowiedniej formy. W artykule przedstawimy 5 ćwiczeń, które wykonasz w domowych warunkach przy minimalnym udziale sprzętu. Koniec więc z wymówkami, a domową przestrzeń zamień na salę treningową.

Wznosy bioder

Wznosy bioder należą do najlepszej formy aktywności, która wykorzysta całe pośladki do ruchu. Dzięki podwyższeniu pod plecami mocno rozciągniemy mięśnie i wykorzystamy całą pracę bioder. Ćwiczenie możemy wykonywać obunóż, jednonóż, jak i przy wsparciu obciążenia w formie np. 5 litrowej dużej butli z wodą.

Wykonaj 4 serie po 15-20 ruchów.

Chód w bok z gumą

Tym razem potrzebna nam będzie guma, którą zaczepiamy o stopy w sposób przedstawiony na filmie. Ćwiczenie doskonale rozwija mięśnie pośladkowe, gdzie korzystajmy z ich funkcji odwodzenia. Nie schodź zbyt nisko, utrzymuj napięcie w biodrach, wykonuje niewielkie kroki w bok.

Wykonaj 3 serie po 15 ruchów w bok (15 na jedną stronę).

Martwy ciąg z gumą

Trzecie ćwiczenie to martwy ciąg z gumą w wersji bułgarskiej. Wykonując ruch, zwracamy uwagę na to, aby wypychać biodra mocno w tył. Nie rozpoczynaj ćwiczenia poprzez pochylanie się do przodu, gdyż wtedy będziesz obciążać plecy, a nam zależy na tym, aby to pośladki najwięcej pracowały. Wyobraź sobie, że rozpoczynając ruch, cofasz się biodrami do tyłu i dopiero wtedy schodzisz niżej z grzbietem. Staramy się wykonać dość ciężką serię, która doskonale będzie budować tyłek. 

Wykonaj 4 serie po 8-10 ruchów.

Jaskółka

Jaskółka jest ćwiczeniem, którego nazwy stosowane w Internecie są różne. Spotkacie się z martwym ciągiem na jednej nodze lub też z ćwiczeniem, które nazywa się “zbieranie grzybków”. Obojętnie, którą z wersji wybierzecie, zasada jest jedna. Wykonujemy mocne pochylenie tułowia, równoważąc ruch z pomocą drugiej nogi. Trzeba wykonać tzw. przeciwwagę. Ćwiczenie doskonale rozwija oba pośladki, niezależnie od tego, która noga jest na podłodze. W jednej stronie zachodzi ruch rozciągania, w drugiej z kolei podciągamy nogę w górę i napinamy pośladek. 

Wykonaj 3 serie po 12 ruchów.

Glute bridge

Ostatnie ćwiczenie podobne jest do tego, jakie opisano w punkcie pierwszym, jednak tym razem ruch wykonujemy w pozycji leżącej na podłodze. Bardziej ukierunkowujemy tutaj działanie ćwiczenia na dolną część pośladków, aby zrobić tzw. ich podcięcie. W końcowej fazie ruchu możemy dodatkowo podnieść palce u stóp, opierając ciężar na piętach i mocno wbijać nogi w podłogę, co jeszcze mocniej pozwoli nam napiąć mięśnie. 

Wykonaj 3 serie po 15-20 ruchów.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.