Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Pyszna Kawusia bez laktozy i dodatku cukru

Pyszna Kawusia bez laktozy i dodatku cukru
Masz ochotę na wyśmienitą słodką mrożoną kawusie, ale jesteś na diecie, a dodatkowo nie tolerujesz laktozy i już na samą myśl o tym wybornym napoju na bazie mleka, przelewa Ci się w brzuchu?

Pyszna Kawusia bez laktozy

Wiele osób nie jest świadomych, że bóle brzucha, problemy z trawieniem i złe samopoczucie po napojach mlecznych są bardzo często spowodowane złą tolerancją laktozy. Niestety, ale problem ten dotyka co najmniej 30% Polaków. Brak lub niedobór enzymu, który trawi ten naturalny cukier mleczny, sprawia, że po standardowej kawie z mlekiem, może dojść do wzdęć, biegunki, czy nawet wymiotów.

Niestety problem z tolerancją laktozy, dość mocno ogranicza wiele osób w spożywczych zakupowych szaleństwach i małych zachciankach. Na szczęście pojawiła się nowość, która umili każdy ciepły dzień i pozwoli delektować się uwielbianą na całym świecie kawą z mlekiem.

Naturalna kawa z karmelową nutą

Smaczna Kawusia MTS SUKCESFUEL by SFD to wyjątkowy napój oparty na częściowo odtłuszczonym mleku bez laktozy i naturalnej kawie rozpuszczalnej oraz pysznym karmelowym smaku.

Czy kawa jest zdrowa?

Jak wiadomo, świat szaleje na punkcie kawy. Zyskuje ona coraz większą popularność z racji swojego dobroczynnego wpływu na zdrowie. Zawarte w kawie ponad osiemset substancji lotnych, polifenole, garbniki oraz witaminy i składniki mineralne sprawiły, że jej regularna konsumpcja zmniejsza ryzyko występowania chorób sercowo-naczyniowych i neurodegeneracyjnych oraz wielu nowotworów. Dzięki swoim właściwościom prozdrowotnym znalazła swoje miejsce w najaktualniejszych zaleceniach żywieniowych oraz uwzględniono ją w Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Jednak zazwyczaj nie sięgamy po nią z racji jej prozdrowotnego działania, lecz dlatego, że kochamy jej smak i wyjątkowe właściwości pobudzające.

Bądź aktywny, bądź w formie!

Najnowsza Smaczna Kawusia MTS SUKCESFUEL by SFD zawiera w jednej 250 ml puszce aż 100 mg czystej kofeiny, co odpowiada aż dwóm filiżankom espresso. Taki zastrzyk energii postawi każdego na nogi i sprawi, że nawet w najbardziej upalny dzień nabierzemy wigoru i ochoty do działania.

Słodycz bez dodatku cukru

Oczywiście to jedna z wielu zalet smacznej kawusi. Produkt ten wyróżnia również wyjątkowy karmelowy smak, który rozkocha w sobie każdego. Warto jednak zaznaczyć, że każda puszka tej wybornej kawki nie zawiera dodanego cukru, a mimo to smakuje obłędnie i osłodzi każdemu dzień.

Smaczna Kawusia MTS SUKCESFUEL by SFD to przepyszny napój, który można zabrać ze sobą w każde miejsce. Smakuje w każdej wersji, jednak najwyborniej wcześnie schłodzona w towarzystwie batona Kizzers.

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.