Wyłącz dodatki blokujące reklamy, żeby zaakceptować ustawienia ciasteczek.

Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Diety okiem dietetyka: Dieta kopenhaska

Diety okiem dietetyka: Dieta kopenhaska
Ocena dietetyka: swego czasu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, aktualnie już jej popularność znacznie spadła. Dieta ta zakłada odżywianie się wg określonego schematu, przy czym co istotne osoby, które są w stanie wytrwać na jej założeniach notują dość spektakularne spadki masy ciała. Właśnie perspektywa utraty „nastu” kilogramów w stosunkowo mało odległej perspektywie czasowej przysporzyła swego czasu tej diecie wielu entuzjastów.

Niestety plan żywieniowy tej diety pozostawia wiele do życzenia, śniadanie w postaci kawy, czy niedostateczna podaż wielu ważnych dla zdrowia składników (kwasów tłuszczowych omega 3) nie przemawiają na jej korzyść. Podobnie jak fakt, iż jest mocno restrykcyjna, nie bierze pod uwagę indywidualnych uwarunkowań konkretnej osoby oraz – że ryzyko wystąpienia jo-jo po jej zakończeniu jest bardzo wysokie. 

Reasumując: jest to kolejna sezonowa dieta – uniform, do którego trzeba się ściśle dopasować. Ze względu na kilka istotnych wad opisanych powyżej nie poleca się jej stosowania.  Zdecydowanie bardziej rozsądnym rozwiązaniem jest bilansowanie diety w taki sposób, by uwzględniała ona nasze indywidualne właściwości.

Przejdz do szczegółów i prezentacji diety.

Mamy aplikację!

Hej! Z przyjemnością zapraszamy Cię do pobrania naszej nowej aplikacji, która pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Przygotowaliśmy ją z myślą o Tobie, by ułatwić Ci trzymanie się diety i planu treningowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji oraz ją pobrać? Zrobisz to poprzez Google Play: