Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Diety okiem dietetyka: Dieta śródziemnomorska

Diety okiem dietetyka: Dieta śródziemnomorska
Ocean dietetyka: ta dieta cieszy się wyjątkowym poważaniem wśród dietetyków i żywieniowców. Faktycznie mieszkańcy krajów basenu Morza Śródziemnego – o ile oczywiście nie przejmują zachodnich nawyków żywieniowych – charakteryzują się dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną. Dieta zasobna jest w dobre tłuszcze (oliwa i ryby) oraz warzywa i owoce, będące źródłem przeciwutleniaczy. Nie brakuje w niej także błonnika. Śmiało polecić ją można zarówno jako sposób na poprawę estetyki sylwetki, jak i też ogólnie pojętego zdrowia.
Przejdz do szczegółów i prezentacji diety

Dieta nie ma jakiś szczególnych wad, poza tym że sama w sobie nie jest dietą odchudzającą. Wprowadzenie w życie zasad obowiązujących w diecie śródziemnomorskiej jest - biorąc pod uwagę współczesne nawyki żywieniowe – jak najbardziej zasadne. Spadek poziomu tkanki tłuszczowej nastąpi jednak dopiero w przypadku zapewnienia deficytu energetycznego, choć w wypadku osób ze sporą nadwagą efekty mogą być widoczne już po zmianie jakości spożywanej żywności.

Reasumując: jest to godny uwagi sposób odżywiania, a co najważniejsze nie stanowi w swojej idei „diety sezonowej”, zakłada natomiast trwałą zmianę nawyków żywieniowych. Osobiście uważam, że połączenie zasad komponowania posiłków, wywodzących się z diety śródziemnomorskiej z pewną restrykcją kaloryczną, w wypadku zdecydowanej większości osób borykających się z nadwagą i otyłością stanowi bardzo dobre rozwiązanie.

Przejdz do szczegółów i prezentacji diety

Mamy aplikację!

Hej! Z przyjemnością zapraszamy Cię do pobrania naszej nowej aplikacji, która pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Przygotowaliśmy ją z myślą o Tobie, by ułatwić Ci trzymanie się diety i planu treningowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji oraz ją pobrać? Zrobisz to poprzez Google Play: