Wyłącz dodatki blokujące reklamy, żeby zaakceptować ustawienia ciasteczek.

Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Dieta indywidualna najlepszym sposobem na poprawę sylwetki!

Dieta indywidualna  najlepszym sposobem na poprawę sylwetki!
Okres wiosenno-letni to czas kiedy zainteresowanie rozmaitymi odchudzającymi dietami wyraźnie wzrasta. Na forach internetowych pojawiają się masowo pytania o modne w danym sezonie modele żywieniowe takie jak choćby popularna od pewnego czasu dieta proteinowa i rozmaite jej wcielenia. Każdy kto ma coś do „zgubienia’ chciałby się tego pozbyć szybko i efektywnie, bardzo często szczególną popularnością cieszą się rozwiązanie, które nie pokrywają się raczej z zasadami zdrowego żywienia. Jeśli stoisz właśnie przed dylematem „jaką dietę wybrać” chciałbym zaproponować Ci proste i skuteczne rozwiązanie.

Problem: permanentne jo-jo.

Oczywiście możesz eksperymentować z rozmaitymi wynalazkami żywieniowymi na którym chodną gwiazdy filmowe czy fundować sobie ekstremalnie restrykcyjne głodówki w celu uzyskania „natychmiastowego efektu”. Musisz się jednak liczyć z jednym, istotnym, przykrym i nieuniknionym raczej następstwem: efektem jo-jo. Nawet jeśli uda Ci się stracić 4kg w ciągu pierwszego tygodnia, w kolejnych odrobisz to z nawiązką. Wydaje Ci się, ze Ciebie to nie spotka? Cóż, zastosuj „szybką-dietę”, a przekonasz się jak złudne jest to przekonanie i jak silnych frustracji jest źródłem. 

Przyczyna: brak kompatybilności.

Diety z kolorowych gazet, czy skopiowane od koleżanek czy kolegów zazwyczaj mają jeden podstawowy walor: nie są dopasowane do Twoich potrzeb. Choć łączy nas – ludzi – wspólny pakiet genów, to w istocie rzeczy jesteśmy bardzo różni. Zaobserwować to można zarówno po wyglądzie zewnętrznym, jak i po naszym charakterze czy wrażliwości na działanie rozmaitych czynników , w tym pokarmu. Wreszcie też nasz plan dnia, nasza aktywność, fizyczna, nasze preferencje kulinarne – również są różne. Popularne i masowo stosowane diety niestety nie biorą tych wszystkich aspektów pod uwagę i dlatego są trudne do utrzymania w praktyce i mało efektywne w dłuższej perspektywie czasowej. 

Rozwiązanie: dieta indywidualna.

Jeśli poszukujesz naprawdę skutecznego sposobu na zgubienie nadmiaru kilogramów, poprawę estetyki sylwetki, potrzebujesz diety dopasowanej do Twoich potrzeb, która w swoich założeniach weźmie pod uwagę nie tylko cel jaki przed sobą stawiasz, ale i Twoje potrzeby, możliwości i upodobnia. Takiej diety nie znajdziesz niestety w ulubionym piśmie, nie opowie Ci o niej kolega czy koleżanka. 

Skąd więc ją wziąć?

Diety indywidualne układa dietetyk, warto więc udać się po poradę do specjalisty który kształcił się w tej dziedzinie. Jeśli cenisz sobie wygodę, czas i przede wszystkim pieniądze możesz także skorzystać z usługi on-line wykupując plan żywieniowy w naszym serwisie:http://potreningu.pl/plany. Wystarczy jedynie że wypełnisz krótka ankietę, a najdalej w ciągu 24 godzin otrzymasz indywidualnie dopasowany jadłospis i możliwość kontaktu z dietetykiem. Istnieje także opcja wykupienia pakietu z planem treningowym i konsultacji z wykwalifikowanym trenerem. 

Wnioski. 

Zamiast wdrażać niedopasowane diety-uniformy dające jedynie chwilowy (lub żaden) efekt zdecydowanie lepiej jest zastosować dietę ułożoną indywidualnie. Korzyści w takim wypadku nie ograniczają się do uzyskania trwałego efektu w postaci wymarzonej sylwetki, ale także polegają na systematycznym poszerzaniu wiedzy z zakresu właściwego komponowania posiłków czy zestawianiu ćwiczeń. Oczywiście dietę indywidualnie dopasowaną można spróbować układać na własną rękę jednak skorzystanie z pomocy specjalistów pozwala oszczędzić czas i uniknąć wielu kosztownych nieraz błędów. 

Mamy aplikację!

Hej! Z przyjemnością zapraszamy Cię do pobrania naszej nowej aplikacji, która pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Przygotowaliśmy ją z myślą o Tobie, by ułatwić Ci trzymanie się diety i planu treningowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji oraz ją pobrać? Zrobisz to poprzez Google Play: