Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Czym jest feederyzm? Czy Twój partner karmi Cię z pasją?

Czym jest feederyzm? Czy Twój partner karmi Cię z pasją?
Feederyzm to dość mało popularny temat. Niewiele się o nim mówi, a jeśli już się pojawia, to wywołuje ogromne kontrowersje. Co to takiego? Jest to rodzaj dewiacji seksualnej, fetyszyzmu. Krótko mówiąc, feederyzm to rodzaj fizycznego pociągu, zwykle seksualnego, do kogoś, kto ma nadwagę lub jest otyły, zarówno pod względem wagi, jak i rozmiaru.

Na czym dokładnie to polega?

Związki partnerskie charakteryzują się zwykle tym, że parę tworzy szczupły mężczyzna i większa kobieta (acz zdarza się, że bywa odwrotnie). Cechą rozpoznawczą feederyzmu jest to, że dewiacja ta nie polega wyłącznie na uwielbieniu otyłego partnera, ale na uzyskiwaniu satysfakcji seksualnej z procesu pomagania komuś w przybieraniu na wadze. Styl życia takich osób obraca się wokół pewnego rodzaju partnerstwa, w którym jedna osoba pomaga drugiej przytyć, zapewniając jej zarówno pieniądze, jak i jedzenie. Dzięki temu obie strony są podniecone seksualnie. I nie chodzi tu o same konsekwencje, ale o uczestniczenie w całym procesie karmienia i tycia.

Jak wygląda proces tuczenia?

Jest to dość mała społeczność, więc niełatwo poszukuje się osób o podobnych poglądach, by podzielić się doświadczeniami lub móc się zainspirować. Najłatwiej znaleźć się w Internecie, dlatego istnieją portale, na których feedersi wymieniają się sposobami, a także nagrywają filmiki jedzących osób. Jest to coś w rodzaju pornografii. Niektórzy próbują nawet czerpać z tego korzyści, umieszczając za pieniądze filmy w sieci, na których, mówiąc wprost, obżerają się. Jako że feedersi nie tyle lubują się w grubych ludziach, ile w procesie ich tycia i karmienia, stosują różne metody oddawania się swojej przyjemności.

Tuczenie

Dokarmianie to jedna z tych przyjemności. Feedersi zapewniają jedzenie swoim partnerom, zachęcając i dopingując ich przy jedzeniu, byle tylko masa ciała szła w górę.

Prowadzenie dzienników pomiarów

Wielu prowadzi tabelki pomiarowe, w których regularnie spisują obwody różnych części ciała oraz wagę partnera lub partnerki. Oczywiście dążą do tendencji wzrostowej.

Nietypowe zachowania

Okazuje się, że dopóki karmiona osoba nie uzyskała jeszcze większych gabarytów, zachęca się ją do wkładania pod koszulkę specjalnej poduszki imitującej większy brzuch. Niektórzy dopuszczają się nawet do pompowania powietrzem swojego ciała za pomocą rurki w gardle lub odbycie.

Podsumowanie

Feederyzm to zaburzenie preferencji seksualnych, które polega na spełnianiu swoich fantazji poprzez tuczenie swojego partnera. Rosnąca masa ciała oraz obwody są spełnieniem dla osoby karmiącej. Nie trzeba mówić, że takie praktyki są bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Źródła: https://www.salon.com/2017/03/26/the-men-who-like-to-keep-their-women-large/ https://metro.co.uk/2018/04/29/what-is-feederism-from-stuffing-to-weighing-in-heres-everything-you-need-to-know-about-the-fetish-7496578/?fbclid=IwAR09hLNeXw3XATk_2OsAnFfBsh9Yk1oJTquewqxzMM7kipPiyfoCXWw8Irw https://www.sexandpsychology.com/blog/2019/2/6/feederism-why-some-people-are-turned-on-by-erotic-eating-and-weight-gain/

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.