Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

KONKURS JAKIEGO NIE BYŁO! – FITNESS MOTYWATORY 2014

KONKURS JAKIEGO NIE BYŁO! – FITNESS MOTYWATORY 2014
Bardzo często codzienne tempo życia, stres i zmęczenie stają nam na przeszkodzie do różnych marzeń… Motywacja to wzbudzanie energii oraz kierowanie jej na właściwy cel. Cele mogą być różne.

Nie ma znaczenia czy celem jest aby dobrze wyglądać w bikini czy aby mieć biceps jak Arnold lub po prostu chcemy zgubić parę kilogramów na zumbie , bo jeśli nie ma nas co motywować do codziennej pracy niestety rzadko kiedy udaje się osiągnąć sukces. Nawet jeśli jesteśmy przekonani, że dajemy sobie radę bez motywacji to nieprawda. Zawsze jest coś lub ktoś kto daje nam kopniaka aby znaleźć energię do pracy nad własnymi celami.

Dla jednych z nas to trener, który spędza z nami czas na siłowni, dla innych instruktorka pilates ,super zgrabna przyjaciółka, kolega z sześciopakiem na brzuchu a czasami sama atmosfera klubu, do którego przychodzimy ćwiczyć wystarczy aby nas zmotywować do wizyty po ciężkim dniu w pracy.

Warto nagrodzić osoby, który są naszym paliwem do pracy nad zdrowiem i kondycją!

Projekt FITNESS MOTYWATORY pod patronatem PoTreningu.pl jest nagrodą dla tych, którzy są naprawdę dla Was ważni.

Zostaną wybrani NAJLEPSI w Polsce w 4 kategoriach:

- Najlepiej Motywujący Trener

- Najbardziej Motywujący Klub Sportowy

- Najlepsza Sylwetka

- Najlepsza Metamorfoza

Jeżeli uważacie, że w Waszym środowisku jest osoba lub miejsce, które zasługuje na wyróżnienie w którejś z wyżej wymienionych kategorii to zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na stronie fitnessmotywatory.pl

Ludzie, którzy na co dzień walczą z naszymi słabościami naprawdę zasługują na nagrody. Nie pozwólcie aby ktoś dla Was ważny nie został doceniony!

W artykule mówimy o: Zdrowie