Hero Pump  przedtreningówka szyta na miarę

Suplementy przedtrenigowe to jedne z chętniej kupowanych środków stosowanych w celu zwiększenia efektywności wysiłku. Nic dziwnego, w końcu preparaty te dostarczają składników, które już przy pierwszych porcjach wyraźnie poprawiają komfort treningu, pomagając podnieść jego intensywność i wywołując efekt nasilonej „pompy mięśniowej”. Wśród niezliczonej ilości produktów tego typu jest jeden, którym szczególnie warto się zainteresować. Mowa o „Hero Pump” – przedtreningówce szytej na miarę!

Przeczytaj koniecznie:

Złe samopoczucie po „przedtreningówce”

Przejrzysty skład

Studiując uważnie etykiety suplementów diety nierzadko natknąć się można na zapis tytułowany jako „proprietary blend”, który obejmuje zastrzeżoną mieszankę substancji aktywnych, co do których konkretnej zawartości producent nie przedstawia szczegółowej wiedzy. Tymczasem to właśnie dawki zawartych w recepturze preparatu składników decydują o jego działaniu. Skład „Hero Pump” jest w pełni przejrzysty, dzięki czemu można nie tylko sprawdzić, jak środek wypada na tle konkurencji i czy jest opłacalny, ale dodatkowo także możliwe jest indywidualne dopasowanie dawki, co okazuje się szczególnie ważne w sytuacji osobnej suplementacji którymś ze składników tego preparatu, chociażby – kreatyną. Co szczególnie ważne, dzięki transparentności receptury łatwo zauważyć, że obecne w „Hero Pump” substancje będące prekursorami tlenku azotu i odpowiadające za efekt „pompy mięśniowej” użyte zostały w odpowiednich dawkach.

Powrót do podstaw

Na rynku suplementów diety istnieje niezliczona ilość preparatów o niezwykle bogatym składzie. Chociaż może się to wydawać duża zaletą, to w praktyce wcale tak być nie musi. Co bowiem z tego, że w recepturze danego środka jest kilkadziesiąt substancji, skoro w przypadku większości z nich nie mamy stuprocentowej pewności czy są nam w ogóle potrzebne? „Hero Pump” oparty jest na składnikach, co do których wiemy, że ich zastosowanie przynosi wymierne korzyści i których działanie jest wyraźnie odczuwalne i przekłada się bądź to na poprawę zdolności wysiłkowych, bądź też choćby na polepszenie komfortu treningu poprzez nasilenie efektu „pompy mięśniowej”, czyli zjawiska, w przebiegu którego trenowanie partie mięśniowej wyraźnie zwiększają swoje rozmiary. Co szczególnie istotne, każda porcja preparatu „Hero Pump” zawiera takie dawki użytych substancji by wywierały one realny i odczuwalny w praktyce efekt!

Jakich efektów się spodziewać?

Receptura przedtreningówki „Hero Pump” została opracowana w taki sposób by wpływać w sposób korzystny na zdolności wysiłkowe poprawiając siłę i wytrzymałość siłową, zmniejszając uczucie zmęczenia i nasilać efekt „pompy mięśniowej”. Za opisane powyżej skutki działania tego środka odpowiedzialne są substancje takie jak:

Alfaketoglutaran argininy (AAKG) i jabłczan cytruliny – aminokwasy biorące udział w cyklu mocznikowym i wpływające w sposób bezpośredni lub pośredni na proces syntezy tlenku azotu – wewnątrzustrojowego indywiduum chemicznego o działaniu wazodylatacyjnym, czyli rozszerzającym światło naczyń krwionośnych, a co za tym idzie – poprawiającym ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanki mięśniowej. Skutkiem działania alfaketoglutaranu argininy i jabłczanu cytruliny są:

  • „poprawa pompy mięśniowej”,
  • zmniejszenie zmęczenia i polepszenie zdolności wysiłkowych,
  • a także szybsza regeneracja,
  • mniejsze „DOMS-y” zwane też potocznie „zakwasami”.

Łączna dawka wspomnianych substancji to aż 6g w każdej porcji!