Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Forum

Stworzymy dla Ciebie

Indywidualny plan Dietetyczny

Sprawdź ofertę

Poznaj nasz nowy

Kalkulator kalorii

Wypróbuj go
Artykuły
Sklep

Inteligentna prezerwatywa, fitness bez granic!

Inteligentna prezerwatywa, fitness bez granic!
Kiedy wydawało ci się, że widziałeś już wszystko, okazuje się jednak, że rynek elektroniczny skrywa więcej niespodzianek. Dla tych, którzy liczenie kalorii podczas diety traktują bardzo poważnie - inteligentna prezerwatywa jest w stanie wyliczyć, ile spaliłeś energii podczas stosunku, jakie pozycje są najbardziej efektywne dla redukcji tłuszczu oraz potrafi podać szybkość oraz regularność pchnięć.

Zaskoczeni?

Poznaj i.Con - inteligentną prezerwatywę

Podobno pierwszy na świecie tego typu gadżet. Może być twój za jedyne 97 dolarów. Cena jest porażająca, więc na usta ciśnie się pytanie: co może zaoferować inteligentna prezerwatywa?

Zacznijmy od tego, że i.Con to tak naprawdę pierścień w wielu rozmiarach - możesz dopasować go do siebie. Producent zapewnia, że podczas użytkowania i.Con nie przyniesie żadnego dyskomfortu, co więcej - jest wręcz niewyczuwalny. Za pomocą wbudowanych nano chipów jest w stanie śledzić każdy ruch, który będziesz wykonywał w określonej sytuacji. Monitorowana może być m.in. częstotliwość stosunków, zmiana pozycji oraz szybkość sesji. Co więcej, wyniki naszych łóżkowych ćwiczeń będziemy mogli porównywać także z innymi użytkownikami specjalnej, dedykowanej dla i.Con aplikacji.

i.Con - zwykły chwyt marketingowy?

Nie można odmówić mu dyskretnego designu ani innowacyjności. Tylko po co nam taki gadżet? Jeśli jesteśmy bardzo ciekawi możemy sprawdzić jak działa. Każdy z nas jednak przyzna, że nie jest to artykuł pierwszej potrzeby. To tylko twój wybór, czy nowoczesna technika zagości również w twoim łóżku. Wydaje mi się jednak, że za 97 dolarów (przelicz na złotówki!) możesz przeżyć ze swoją partnerką wspaniałą randkę, a do tego, co stanie się po niej, na pewno nie będzie ci potrzebny i.Con.

Na podstawie: http://www.fitnflexed.com/article/smart-condom-tracks-calories-burnt