Indywidualny plan

Dietetyczny

Indywidualny plan

Treningowy

Indywidualny plan

Dieta + Trening

Opieka dietetyka i trenera Już od

Plan dieta + trening 29,99 zł/mies.

Opieka dietetyka Już od

Plan dietetyczny 26,66 zł/mies.

Opieka trenera Już od

Plan treningowy 23,33 zł/mies.

Plany dieta i trening
{{$parent.show_arts ? 'Artykuły' : 'Baza wiedzy'}}
Sklep

Jak czerpać więcej z wolnych weekendów?

Jak czerpać więcej z wolnych weekendów?
Weekend jest ulubioną częścią tygodnia większości z nas. Często jednak dwa dni wolne od pracy mijają w okamgnieniu, a w niedzielę wieczorem orientujesz się, że nie zrobiłeś nic dla siebie i w ogóle nie odpocząłeś. Jak dobrze wykorzystać wolny weekend, czerpać radość z każdej chwili i sprawić, że będziemy bardziej zmotywowani przez kolejny tydzień?

Planuj z wyprzedzeniem

Bardzo ważny punkt! Chcesz miło spędzić czas? Zaplanuj z wyprzedzeniem. Umów się z przyjaciółmi na wypad w góry, zarezerwuj miejsce w najlepszej restauracji w mieście na kilka dni przed, a oczekiwanie na weekend będzie jeszcze przyjemniejsze! Pamiętaj, że czas mija szybko i ani się obejrzysz i będzie weekend. 

Odłóż telefon

Ciągłe używanie telefonu rozprasza i sprawia, że marnujemy wolny czas i energię. Staraj się w ogóle nie zaglądać do social mediów w trakcie weekendu i skup się na byciu obecnym tu i teraz. Zyskaj jeszcze więcej przyjemności z wolnych chwil.

Wykorzystaj poranki

Wolne poranki "mają w sobie" dużo energii! Nie zmarnuj jej na wylegiwanie się w łóżku. Wykorzystaj energię poranków na robienie czegoś ekstra. Idź na basen, na siłownię, poświęć czas na swoje hobby. Nie zapominaj o zjedzeniu pysznego śniadania!

Pozwól sobie na odpoczynek

Zaplanowanie całego weekendu z pewnością przyniesie wiele radości i frajdy, ale może być męczące. Nie musisz każdego wolnego weekendu spędzać aktywnie. Kiedy potrzebujesz, postaraj się zarezerwować czas tylko dla siebie. Idź na jogę, medytuj, pójdź na spacer lub po prostu poleż i odpocznij. Pamiętaj, że balans jest kluczowy w każdym aspekcie naszego życia.

Bądź obecny

Nieważne, jaką masz pracę, podczas wolnych dni nie myśl o niej. Nie planuj i nie zaprzątaj sobie głowy wszystkim, co masz do zrobienia w przyszłym tygodniu. Bądź obecny i czerp przyjemność z każdej chwili. Planowanie przyszłego tygodnia możesz zostawić sobie na niedzielny wieczór.

Podsumowanie

Często wpadamy w rutynę codzienności, czy to tydzień pracy, czy wolny weekend. Przeważnie wszystko robimy tak samo. Weź życie w swoje ręce i czerp więcej z czasu wolnego. Zaplanuj weekend z wyprzedzeniem i czerp z niego ile potrafisz!

Treści prezentowane na naszej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby były one merytorycznie poprawne. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one indywidualnej konsultacji ze specjalistą, która jest dostosowana do Twojej konkretnej sytuacji.